Indiacavõistlus Alatskivi Suled toimus juubelihõngulist 10 korda

Traditsioonidega Alatskivi suurim indiacavõistlus Alatskivi Suled toimus 10 korda ning sellega kaasnes ka tavapärasemast uhkem meeleolu ja sünnipäevalaud õhtusel autasustamisel.
Kümnendat sünnipäeva olid koos Sulgedega pidama tulnud 29 võistlejat, kes kohapeal loositi võistkonna kapteni poolt erinevatesse võistkondadesse. Kokku moodustati kuus võistkonda, kes kõik pika sünnipäeva jooksul mängisid omavahel ühe korra, et kõik said mängida viis mängu.
Enne viimaseid mänge olid kohad jaotunud täpselt nii, et päeva kolm viimast mängu otsustasid 5.-6. koha, 3.-4. koha ja 1.-2. koha. Kõigis kolmes mängus otsustas lõpliku koha viimase mängu tulemus. Märkimisväärne on ka veel see, et kõik need viimased mängud lõppesid viigilise geimide tulemusega 1-1, mis andis tabelisse mõlemale mänginud võistkonnale 1 punkti juurde. 
Kuuendale kohale tuli kahe viigipunktiga võistkond TARMO, keda edestas napimast napimalt võistkonda RENET, kellel oli samuti 2 punkti tabelis, aga kuna omavahelises viimases mängus teenis rohkem geimis rohkem punkte RENETI võistkond teeniti välja ka parem lõppkoht.
3.-4. koha mängus kohtusid võistkonnad VEIKO ja ENELIN, kus viimane vajas 3. koha saamiseks kindlat 2-0 võitu. Esimeses geim suudetiki võita, kuid teises geimis oli omakorda parem VEIKO võistkond ning seega kolmas koht ning pronksmedalid teenitult võistkonnale VEIKO, koosseisus Veiko Kook, Viljar Kook, Anžeelika Tappo, Karin Ernits ja Andres Kessler.
1.-2. koha eel oli kahel võistkonnal MAIT ja KERT tabelis mõlemal 7 punkti ning kõik otsustati jällegi viimases mängus, kus mäng kulges vägagi võrdselt punkt-punktis ja parema lõpuga suutis geimi 21-17 võita võistkond KERT, teine geim kulges sarnaselt esimesele, kuid lõpus suutis edukam olla seekord võistkond MAIT ning neile kuulus omakorda geimivõit 21-17, mis tähendas aga seda et paremuse selgitamiseks tuli hakata lugema üldist geimipunktide vahet, mis osutus paremaks võistkonnal MAIT, koosseisus Mait Martpõld, Einar Piir, Roland Vahi, Eddy Tulko ja Gerda Grossthal ning neile kuulus juubelisulgedelt esikoht, teine koht ja hõbemedalid võistkonnale KERT, koosseisus Kert Mardo, Andrus Novoseltsev, Alari Ainsoo, Riina Rinne ja Raina Tappo.

TULEMUSED & VÕISTKONNAD
LÕPPTABEL
PILDID (fotod: Karl-Fredy Kruup)
JÄRELVAADATAV VEEBIÜLEKANNE

Eelmine
Alatskivi SK Juku käsipallipoisid saavutasid TERE Miniliiga võistlussarjas Põlva etapil väga tubli II koha
Järgmine
Alatskivi käsipallipoisid kordasid TERE Miniliigas eelmise etapi edu

Lisa kommentaar

Email again: