Alatskivi SK Juku käsipallipoisid saavutasid TERE Miniliiga võistlussarjas Põlva etapil väga tubli II koha

Alatskivi käsipallipoisid osalesid 2007 ja hiljem sündinud poiste vanuseklassis hooaja esimesel TERE Miniliiga võistlussarja Põlva etapil. Antud vanuseklassis osales 14 võistkonda ning Alatskivi käsipalli poisid suutsid ennast edukate mängudega võidelda etapi finaali. 
Esimeses mängus võitsid spordiklubi Juku poisid Põlva SK 2 võistkonda 17:3. Pärast mida kohtuti teises mängus HC Tallinn/Randvere võistkonnaga, keda samuti võideti 12:2. Kolmandas kohtumises oli vastaseks HC Tallinn/Nõmme võistkond ning antud mängus suutsid Alatskivi poisid samuti vastase alistadaseekord tulemusega 10:6. Neljas män kulges Juku poiste aga kõige vaevalisemalt, eksiti palju visetel ning tehti pallikaotusi ning mäng HC Viimsi vastu lõppes viigilise tulemusega 5:5. Viies alagrupi mäng oli otsustava tähtsuega, kuna antud mäng Viljandi SK võistkonna vastu otsustas alagrupi võitja. Alatskivi poisid suutsid mängu algusest peale juhtohjad haarata ning eduseisu suudeti hoida lõpuni ning tähtis mäng võideti 8:4. Viimases mängus saavautasid Juku käsipalli poisid oma järjekordse võidu HC Tallase võistkonna vastu ning see tähendas, et Alatskivi SK Juku käsipallipoisid olid võitnud oma alagrupi ning läksid finaalis vastamisi tugeva kohaliku Põlva SK 1 võistkonnaga. Antud mängus võõrustajad meie poistele armu ei andnud ning Alatskivi poistel tuli finaalis 6:13 kaotus vastu võtta, mis tähendas ka ühtlasi seda, et poisid suutsid TERE Miniliiga võistlussarja avaetapil väga hea II koha tulemusega lõpetada.
Alatskivi spordiklubi Juku 2007 poiste võistkonnas mängisid Uku Suursild, Alvar Must, Mairold Nikitkin, Martin Nikitkin, Kaur Kruusaauk, Mathias Alois Katsan ja Venriko Vulf.
TERE Miniliiga järgmine etapp toimub 5. novembril Viljandis

TULEMUSED
INFO

Eelmine
Augustikuu viimase päevaga lõppes Alatskivi Sportlike Kolmapäevade suvine pereüritustesari
Järgmine
Indiacavõistlus Alatskivi Suled toimus juubelihõngulist 10 korda

Lisa kommentaar

Email again: