Alatskivi käsipallipoisid kordasid TERE Miniliigas eelmise etapi edu

Alatskivi käsipallipoisid osalesid 2007 ja hiljem sündinud poiste vanuseklassis hooaja teisel TERE Miniliiga võistlussarja Viljandi etapil. Antud vanuseklassis osales seekord 10 võistkonda ning Alatskivi käsipalli poisid suutsid ennast teist korda järjest edukate mängudega võidelda etapi finaali.
Esimeses mängus võitsid spordiklubi Juku poisid HC Pärnu võistkonda 11:3. Pärast mida kohtuti teises mängus Võru võistkonnaga, keda samuti võideti 7:0. Kolmandas kohtumises oli vastaseks tugev SK Tapa ning raskes mängus suutsid Alatskivi poisid samuti vastase alistadaseekord tulemusega 8:5.  Neljas alagrupi mäng võideti Põlva SK 2 võistkonda 20:1, mis tähendas ühtlasti ka nelja võiduga alagrupi võitmist ning pääsu etapi finaali, kus kohtuti teise alagrupi kõik mängud võitnud Põlva SK 1 võistkonnaga. Sarnaselt esimesele etapile antud mängus meie poistele Põlva poolt armu ei antud ning Alatskivi poistel tuli finaalis 5:10 kaotus vastu võtta, mis tähendas ka ühtlasi seda, et poisid suutsid TERE Miniliiga võistlussarja teisel etapil esimese etapi edu korrata ning tulemuseks jällegi väga tubli II koht.
Alatskivi spordiklubi Juku 2007 poiste võistkonnas mängisid Uku Suursild, Alvar Must, Mairold Nikitkin, Martin Nikitkin, Kaur Kruusaauk, Mathias Alois Katsan ja Ruudi Suursild 
TERE Miniliiga jätkub juba uue aasta jaanuaris, kui kolmas etapp toimub 21. jaanuaril jällegi Viljandis

TULEMUSED
INFO
PILDID

Eelmine
Indiacavõistlus Alatskivi Suled toimus juubelihõngulist 10 korda
Järgmine
Alatskivi spordiklubi Juku indiacavõistkonnad alustasid Eesti meistivõistluste I vooruga

Lisa kommentaar

Email again: