Teist aastat järjest noppis Peipsiääre valla suvemängudel üldvõidu SK Juku/ANK võistkond

Pärast mõningast renoveerimist võõrustas Alatskivi staadion ja selle ümbrus järjekorras viiendaid Peipsiääre valla Suvemänge, mis toimusid laupäeval 2. juulil. Kuuma suveilmaga tuli Alatskivile erinevatel võistlusaladel osalema ligikaudu 150 võistlejat, kes võtsid omavahel mõõtu viie erineva võistkonna koosseisus. Esindatud oli lausa kaks uut tulijat - Viltune püss ja Rahvas_Nation, kes loodevasti jätkavad osalemist ka järgmistel mängudel. Lisaks uutele olid esindatud vanad tuttavad Vara, Pala spordiklubi ja tiitlikaitsja spordiklubi Juku/Alatskivi noortekeskus koondvõistkond 
Kokku võisteldi ja medaleid jagati 10 alal: lühimaajooksud, kaugushüpe, kuulitõuge, maastikuteatejooks, jalgpall, rannavõrkpall, discgolf, visketäpsusvõistlus, rannatennis ning jõu mitmevõistlus.
Võrreldes eelmiste mängudega olid pakkusid eriti nauditavaid sportilikke esitusi just uute võistkondade liikmed, kes andsid oma meeleoluka võistlustuhinaga suvemängudele omase vaibi. Tänavustel mängudel vägagi eeskujulikult komplekteeritud Pala Spordiklubi ja SK Juku/ANK võistkonnad heitlesid jällegi üldvõidu nimel. Just viimane suutis mõningase paremuse kokkuvõttes siiski maksvusele panna ning nii viis SK Juku/ANK teist aastat järjest Peipsiääre valla Suvemängude rändkarika aastaks hoiule. Üldkokkuvõttes, kus arvesse läks 10st võistlusalast 9 parimat tulemust, arvesse ei võetud kõige kehvemat võistkonna tulemust, edestas SK Juku/ANK võistkond viie alavõiduga teise koha saavutanud Pala spordiklubi võistkonda kokkuvõttes koguni 7 punktiga. Vastavalt saavutas võitja kokku 166 punkti ja Pala SK võistkond teisena 159 punkti. Võrdne heitlus käis pronksisele kohale, kus noortemeelne uus tulija Rahvas_Nation võistkond saavutas sama lõppskoori 119 punkti Vara esindusega. Määravaks sai lõppkokkuvõttes parem koht kuulitõukes, mis andis siis selge edu Rahvas_Nation võistkonnale ning neile III koht ning 4. koht kuulus Vara võistkonnale. Võistkond Viltune püss oli vaatamata ainult meestest koosneva esindusega üsnagi edukas, saavutades koguni kolm alavõitu ja seda discgolfis, rannavõrkpallis ja jalgpallis. Kokkuvõttes saavutatud 93 punkti siiski kõrgemat kohta kui viies käesolevatel mängudel ei andnud. 
Järgmise aasta 2023. aasta tali- ja suvemänge saab nüüd huviga ootama jääda, sest tänavuaastaste uute võitlusihaga võistkondade lisandumine andis kõvasti vürtsi juurde kogu Peipsiääre valla suvemängude konseptsioonile. Loodetvasti annab see julgust ja tahtmist ka teistele potensiaalsetele uutele võistkondadele ennast esmakordselt sarnaselt võistlustel proovile panna.

TULEMUSED
PILDID   (fotod: Viktoria Arro, Reet Kruup)

Eelmine
Peipsiääre valla noored maadlejad osalesid 53. G. Hackenschmidti mälestusvõistlustel
Järgmine
FC Peipsi United Junior jalgpallipoisid saavutasid Haapsalu turniirilt esikolmiku koha

Lisa kommentaar

Email again: