FC Peipsi United Junior jalgpallipoisid saavutasid Haapsalu turniirilt esikolmiku koha

Peipsi United Juniori 2011a. võistkond saavutas 3. koha ja said kaela pronksmedalid 1.-3.juulil toimunud rahvusvahelisel noorte jalgpalliturniiril Haapsalu Football Festival.
Selles vanuseklassis osales kokku 7 võistkonda.
Esimene mäng oli RFS Nikars Academy-ga Lätist. Mäng oli pingeline ja esimese poolaja kaotasime 0:2. Kuigi teine poolaeg jäi viiki 2:2, tuli ikkagi vastu võtta kaotus 2:4. Siiski olime ainus võistkond, kes suutis hilisemale turniiri võitjale 2 väravat lüüa, kokku löödigi neile ainult kolm väravat.
Päeva teine mäng oli samuti Läti esindusega, FK Smiltene. Selles mängus lõunanaabritega läks meil hoopis paremini ja Peipsi võit 4:0.
Õhtul marssisid 300 jalgpallurit rongkäigus läbi linna Haapsalu lossihoovis toimunud avatseremooniale, kus trikijalgpallur Richie Kaljulaid innustas poisse oma oskustega. https://online.le.ee/2022/07/02/galerii-haapsalus-algas-noorte-jalgpallifestival/
Laupäeva esimeses mängus oli vastaseks JK Augur Põhja-Tallinnast, mängu lõppseis 2:0 Peipsile. Teise mängu vastaseks oli kohalik meeskond Haapsalu Kratid. Võitsime tulemusega 4:0. Päeva kolmandas ja viimases mängus kohtusime vana tuttava FC Helios Tartu-ga. Poisid nautisid mängu ja tulemuseks 5:0.
Laupäevaks oli jäänud 2.-3. koha mäng, vastaseks FC Flora Rohelised. Mäng oli oodatult tasavägine ja täis teravaid momente mõlemalt poolt. Siiski õnnestus vastastel omad võimalused paremini realiseerida ja lõpuvileks oli seis 1:3 Flora kasuks.
Peipsi United Juniorile seitsme võistkonna hulgast 3. koht ja pronksmedalid!
Võistkonna koosseis: Kevin Opikov(C), Märt Aan (Puhja SK Barca), Kevin Mägi(vv), Eldar Buk, Aleksander Rosenberg, Jakob Visnapuu, Emil Laumets, Nevil Laumets, Andreas Tarto, Kevin Arly Laanemets, Kristian Mägi, Artjom Blinnikov. Treener Vladimir Feltin.
Parim väravalööja oli Märt, kellel see õnnestus koguni 11. korral, Andreas ja Eldar lisasid kumbki 2 väravat ja Aleksander, Kevin Arly ja Kevin Opikov igaüks ühe. Lisaks sai vanuseklassi parima väravavahi tiitli igati väljateenitult Kevin Mägi.
Kuna jalgpall on ikkagi meeskonna mäng, siis on iga mängija väljakul oluline ning kõikide mängijate panus oma positsioonil avaldab mõju kogu tiimi mängule. Poisid said hästi hakkama! Kiitus kõigile poistele ja olgu neil ikka jalgpalli mängides sära silmades nagu nendel kolmel päeval.
Aitäh Varmo Laumetsale, kelle plaastri- ja teibikulu võis seekord meetriga mõõta, Helja Laumetsale organiseerimise eest, kõikidele lastevanematest fännidele nii kohapeal kui kodus. Tänud treener Vladimir Feltinile ja Puhja SK Barca treener Andres Bõkarevile.

*Info ja tekst: Andres Tarto

Eelmine
Teist aastat järjest noppis Peipsiääre valla suvemängudel üldvõidu SK Juku/ANK võistkond
Järgmine
FC Peipsi United Junior osales traditsioonilisel Tammeka Cupil

Lisa kommentaar

Email again: