Spordiklubi Juku võistkonnad mängisid edukalt rannaindiaca meistrivõistlustel

Laupäeval 28. augustil toimusid 2021 Eesti meistrivõistlused rannaindiacas Nõo Rannahallis. Spordiklubi Juku oli esindatud meeskondade ja segavõistkondade arvestuses ning mõlemas võistlusklassis suudeti välja mängida medalid.
Meeste võistlusklassis osales meistrivõistlustel kuus meeskonda, kes olid jagatud kahte alagruppi. Spordiklubi Juku esindus suutis kahe 2-0 võiduga oma alagruppi võita ning edasi mängiti poolfinaalis Black meeskonna vastu, kes samuti alistati 2-0. Päeva viimases mängus ehk finaalis mindi vastamisi Tallinna IK meeskonnaga ning ülekaaluga I geimi võiduga 21:10, lasti küll keskendumisel II geimis kaduda, kuid suudeti mäng siiski 2-0 võiduga lõpetada, olles pikale veninud II geimis vastasest 26:24 parem.
Eesti meistritiitli rannaindiacas teenisid Spordiklubi Juku meeskonnas välja Martin Vahi, Kaupo Mets, Hendrik Rikand ja Alari Ainsoo, viimane küll jäi viimasel hetkel haigestumise tõttu eemale.
Segavõistkondi osales rannaindindiaca meistrivõistlustel meestest üks enamgi ehk seitsme võistkonna jagu. Spordiklubi Juku segavõistkond pääses ühe võidu ja ühe napi kaotusega siiski poolfinaali ning kohtus seal teise alagrupi võitnud PõlvaMAA võistkonnaga. Tasavägiselt kulgenud mängus kaotati küll avageim, aga kahes järgmises geimis tehti mängus vajalikud parandused ning oma poolfinaal võideti 2-1, mis tagas pääsu finaalmängule. Finaalis kohtuti oma tuttava alagrupi kaaslase TMT võistkonnaga, kellele kaotati alagrupis 1-2. Finaalmängus tuli samuti vastu võtta kaotus, kuid seekord tulemusega 0-2, geimid vastavalt 19:21 ja 13:21. Viimase mängu kaotus tähendas ühtlasi Alatskivi Spordiklubi Juku segavõistkonnale 2021 Eesti meistrivõistlustelt hõbemedaleid.
Eesti meistrivõistlustel rannaindiacas mängisid Spordiklubi Juku segavõistkonnas Martin Vahi, Alari Ainsoo (haiguse tõttu jäi kõrvale) Kaupo Mets, Kadri Viil ja Liina Mets.