Alatskivi Tänavakossul võidutsesid uued näod

Tänavakorvpallivõistlus Alatskivi Tänavakoss on toimunud juba kaksteist augustikuu lõppu järjest ning käesoleval aastal madistas
vahelduvates ilmastikutingimustes 21. augustil palliplatsil, sarnaselt kahele eelmisele aastale, kuus teotahtelist meeskonda.
Tänavune tänavakorvpallivõistlus pakkus eelkõige erinevaid tingimusi igale maitsele, kus päikseliselt alanud võistluspäev tuli
tugeva hoovihma tõttu otsustavateks kohamängudeks viia Alatskivi kooli saali. 
Lisaks võistlusmängudele toimus pärast alagrupimänge ka kohaliku legendaarse korvapallitegelase Arnold Selgest pajatava raamatu "Korvpallile elatud elu" esitlus. Raamatu tekkelugu kirjeldasid kohapeal nii raamatu autor Tiit Lääne kui ka peategelane ise.
Pärast alagruppidesse loosimist, mängisid korvpalliplatsil  kuus meeskonda kahes kolme võistkonnalises alagrupis ning võitja pääses otse poolfinaali, kus ootas omale vastast alagruppide teise ja kolmanda koha saavutanud meeskondade omavahelisest heitlusest. Pärast võistlusmänge väli- kui ka sisetingimustes selgus, et käesoleva aasta III koha võitles endale pronksikohtumises teist aastat järjest välja meeskond Uhti Ice, kes alistas otsustavas kohtumises kohaliku Alatskivi Noortekeskuse meeskonna. Finaalis läksid vastamisi eelmise aasta finalist Variku  ning kahe aasta tagune võitja Quale grupp meeskond. Terve mängupäeva kindlalt ja stabiilset mängupilti näidanud Variku meeskond alistas oma vastase üllatavalt kindlalt ka finaalis 14:5 ning ühtlasi kuulus kõik mängud võitnud meeskond Varikule Alatskivi Tänavakoss 2021 meistritiitel. Tänavuse aasta võitjad Variku meeskond mängis koosseisus Rainer Printsmann, Riho Tiivel ja Indrek Haak. Finaalis kaotanud ja II koha lõpuks välja mänginud Quale Grupp meeskond mängis võistlusel koosseisus Oliver Müürsepp, Enn Kuusik, Taavi Laursoo, Taivo Jäämets. Järjekordsed pronksmedalid teenis oma mitmekülgsesse kogusse meeskond Uhti Ice, mängides koosseisus Olari Oidjärv, Veiko Korela, Kristjan Kuldmäe ja Markus Kikkatalo. Alatskivi Tänavakossu auhinnalauda toetas Coop Tartu.

TULEMUSED
PILDID  (fotod: Karl-Fredy Kruup)

Eelmine
Peipsiääre valla Suvemängude üldvõidu teenis SK Juku/ANK võistkond
Järgmine
Spordiklubi Juku võistkonnad mängisid edukalt rannaindiaca meistrivõistlustel

Lisa kommentaar

Email again: