Spordiklubi Juku käsipallipoisid on pärast rannakäsipalli Põlva etappi 8. kohal

Alatskivi käsipallipoisid osalesid 27. juulil Põlvas rannakäsipalli Eesti meistrivõistluste teisel etapil. Kokku osales Põlvas erinevates vanustes 37 võistkonda, 2006 aastal ja hiljem sündinud poiste vanuses oli kuuma ja päiksele ilmaga Põlvas osalemas sarnaselt avaetapile kaheksa võistkonda, nende seas ka Alatskivi spordiklubi Juku võistkond.
Alatskivi SK Juku alustas päeva HC Kehra eakaaslaste vastu ning võttis vastu võitlusliku kaotuse 0:2. Teises kohtumises mindi vastamisi Põlva SK 2 poiste võistkonnaga ning antud mäng kulges tasavägiselt ning pärast viigilist mängu jäädi vastasele alla "jooksudes" ning tulemuseks 1:2 kaotus. Viimases alagrupi kohtumises mängiti tugeva Põlva SK 1 võistkonnaga ning sarnaselt avamängule kaotati ava etapi võitjale 0:2. Edasi mängisid  Spordiklubi Juku poisid tagumiste kohta peale ning seal esmalt kaotati pingelises mängus HC Pärnu/Paikuse võistkonnale 0:2  ning kuuma võistluspäeva viimases mängus kohtuti juba tuttava Põlva SK 2 meeskonnaga ning ka antud mängus ei suudetud vastaselt mängupunkti noppida ning päev lõpetati 0:2 kaotusega ning kokkuvõttes Põlva etapp 8. kohaga.
Lisaks mängisid teist etappi järjest kaks Alatskivi nooremat käsipallipoissi Renet Raja ja Ruudi Suursild 2008 poiste võistlusklassis HC Pärnu/Paikuse võistkonnas, mis mängis seekord Põlva etapil välja 4. koha.
Alatskivi spordiklubi Juku võistkonnas mängisid Uku Suursild, Mairold Nikitkin, Martin Nikitkin, Kaur Kruusaauk, Alvar Must, Kristjan Punder, Ivan Artamonov, Ranel Pärn,
Mathias Alois Katsan ja Venriko Vulf.
Rannakäsipalli Eesti meistrivõistluste kolmas viimane etapp toimub Viljandi järve ääres 3. augustil.

TULEMUSED
INFO
PILDID (facebook album, fotod: Helin Potter)

Eelmine
Spordiklubi Juku käsipallipoisid 2019 rannakäsipalli kodusel avaetapil võiduarvet veel ei avanud
Järgmine
Spordiklubi Juku käsipallipoisid lõpetasid rannakäsipalli meistrivõistlused 8. kohaga

Lisa kommentaar

Email again: