Spordiklubi Juku käsipallipoisid 2019 rannakäsipalli kodusel avaetapil võiduarvet veel ei avanud

Alatskivi käsipallipoisid osalesid 20. juulil kodusel Alatskivi rannakäsipalli Eesti meistrivõistluste esimesel etapil. Kokku osales Alatskivil erinevates vanustes 32 võistkonda, 2006 aastal ja hiljem sündinud poiste vanuses oli päikselise ilmaga Alatskivi liivaväljakutel osalemas 8 võistkonda, nende seas ka Alatskivi spordiklubi Juku võistkond.
Alatskivi SK Juku alustas päeva kohe tugeva Põlva SK 1 eakaaslaste vastu. Tugevatele põlvakatele avaldati küll südi vastupanu, kuid pärast võidetud avapoolaega mäng siiski kaotati kaotati 1:2. Teises kohtumises mindi vastamisi  Viljandi SK poiste võistkonnaga ning antud mäng kaotati tasavägises mängus 0:2. Viimases alagrupikohtumises mängiti kohaliku HC Pärnu/Paikuse 2  võistkonnaga. Jällegi võrdselt kulgenud mängus, kaotasid spordiklubi Juku poisid ning pidid leppima alagrupis neljanda kohaga, mis tähendas edasisi mänge 5.-8. kohale. Kahes viimases mängus kimbutas Alatskivi poisse juba tugev väsimus ning nii Põlva SK 2 võistkonnale ning Valga Kävali võistkonnale vastu enam ei saadud ning seega lõpetasid Spordiklubi Juku käsipallipoisid koduse  Alatskivi etapi 8. kohaga. Järgmistel etappidel Põlvas ja Viljandis on poistel võimalus oma mängu ja tulemust parandada.
Lisaks mängisid kaks Alatskivi nooremat käsipallipoissi Renet Raja ja Ruudi Suursild 2008 poiste võistlusklassis HC Pärnu/Paikuse võistkonnas ning antud võistkonnas suutsid poisid niipalju panustada, et Alatskivi etapil võideti oma vanuseklassis esikoht. 
Alatskivi spordiklubi Juku võistkonnas mängisid Uku Suursild, Mairold Nikitkin, Martin Nikitkin, Kaur Kruusaauk, Alvar Must, Kristjan Punder, Ivan Artamonov, Ranel Pärn,
Mathias Alois Katsan ja Venriko Vulf.
Rannakäsipalli Eesti meistrivõistluste järgmine teine etapp toimub Põlva järve ääres 27. juulil.

TULEMUSED
INFO
PILDID
(facebook album, fotod: Helin Potter)

Eelmine
II Peipsiääre valla Suvemängudel teenis esikoha rändkarika Pala spordiklubi võistkond
Järgmine
Spordiklubi Juku käsipallipoisid on pärast rannakäsipalli Põlva etappi 8. kohal

Lisa kommentaar

Email again: