Spordiklubi Juku indiaca segavõistkond tuli Eesti meistriks

Indiaca 2023 Eesti meistrivõistluste lõppvaatus ehk final4 toimus 22.-23. aprillil Tartu Ülikooli spordihoones. Segavõistkondade arvestuses viie võistkonna seas osales ka Spordiklubi Juku esindus. Pärast kahte vooru põhiturniiri mänge seisis Juku võistkonnal ees tähtis kohtumine Põlva Arcwood 1 võistkonnaga, mis algas väga kurja kuulutavalt kui pärast kahte geimi oldi 0:2 taga. Kolmanda geimi hakul suudeti oma mängus juba vajalikud korrektuurid teha, mis osutusid nii edukateks, et kolm järgmist geimi suudeti võita ning sellega tagada endale koht järgmise päeva finaalmängus, kus vastaseks samuti tugev Tallinna IK  segavõistkond.
Finaalmäng kulges samuti vägagi tasavägiselt, kus esimese geimi võitis pealinna võistkond ning kaks järgmist juba Spordiklubi Juku segavõistkond. Omakorda neljanda geimi kallutas enda kasuks Tallinna esindus ning lõpuks pidi meistritiitli otsustama viies viimane geim. Viimane geim kulges jällegi punkt-punktis ning viimaseid punkte mängis edukamalt just Spordiklubi Juku segavõistkond ning tulemuseks geimivõit 16:14 ja kokkuvõttes finaalmängu 3:2 võit tagas käesoleva aasta meistritiitli Alatskivi SK Juku esindusele.
2023 Eesti meister Spordiklubi Juku segavõistkond mängis koosseisus: Martin Vahi, Renet Eres, Alari Ainsoo, Veiko Kook, Hendrik Rikand, Kaupo Mets, Liina Mets, Maarja Ainsoo, Gerda Ainsoo Vaido Pechter, Kädi Möldre ja Kadri Viil.

Tulemused (kohamängud)

Eelmine
Alatskivi spordiklubi Juku käsipallipoistel lõppes saalihooaeg
Järgmine
SK Peipsiäärsed noor naismaadleja teenis EMÜ SK meistrivõistlustelt pronksmedali