Alatskivi spordiklubi Juku käsipallipoistel lõppes saalihooaeg

Eelmise aasta detsembris algasid Tapal esimese etapiga 2023 aasta Eesti meistrivõistlused käsipallis noormeeste B2 (2007 ja hiljem sündinud mängijad) vanuseklassis. Teisel etapil 21.-23. aprill mängis spordiklubi Juku käsipallivõistkond oma mänge Põlva Mesikäpa Hallis. Võistlustel osales kokku 8 meeskonda, kes selgitasid paremusjärjestuse omavahel ühe korra turniirisüsteemis läbi mängides ning vastavalt tulemustele mängiti kohamänge. Spordiklubi Juku käsipallivõistkond I etapilt võidupunkte ei teeninud ning II etapi kahele viimasele põhiturniiri mängule mindi vastu 8. koha pealt.  
Põlvas alustati teist etappi tugeva HC Kehra vastu ning mäng kaotati suhteliselt kindlalt.  Teises mängus kohtuti HC Tallas esindusega ning pärast kaotatud avapoolaega suudeti teisel poolajal oma mäng peale suruda ning teenida võistlustelt esimene võit tulemusega 27:21. Ühe võiduga mängiti edasisi kohamänge 5.-8. kohale. 
Teisel päeval kohtuti Viljandi SK/Pärnu eakaaslastega ning igati värskemat ja innukamat mängu näitasid Alatskivi poisid ning dikteerisid mängkäiku algusest lõpuni, alistades vastane lõpuks 25:8. Järgmine mäng nii edukalt ja efektiivselt enam ei mängitud ning pärast avapoola edu siiski mäng kaotati sisukalt mänginud Tapa valla spordikool/SK Tapa võistkonna vastu 19:22.
Viimasel võistluspäeva kohtuti kohe hommikul uuesti HC Tallas võistkonnaga ning seekord suutsid hoopis vastased korralikud parandused oma mängu teha ning tasavägiselt kulgenud mängus Alatskivi SK Juku poisid oma potensiaali ei realiseerinud ning mäng kaotati lõpuks napilt 25:26. 
Antud mängude tulemused andsid tabelisse kokku küll 4 punkti, kuid kaheksandast kohast kõrgemale Alatskivi poistel tõusta ei õnnestunud
Alatskivi spordiklubi Juku käsipallivõistkonnas Eesti meistrivõistlustel mängisid .
 Alvar Must, Uku Suursild, Mairold Nikitkin, Martin Nikitkin, Kaur Kruusaauk, Ranel Pärn, Ruudi Suursild, Venriko Vulf. Võistkonna parimaks mängijaks valiti meistrivõistlustel Mairold Nikitkin.
Järgmised meistrivõistluste mängud toimuvad juba suvistel liivaväljakutel, alustades rannakäsipalli esimese etapiga Põlva rannas 22. juulil. Kodune Alatskivi etapp toimub 29. juulil.

Tulemused
Kokkuvõttev info


Eelmine
Peipsiääre valla lauatennise meistrivõistlustel suutis tiitlikaitsja oma edu korrata
Järgmine
Spordiklubi Juku indiaca segavõistkond tuli Eesti meistriks

Lisa kommentaar

Email again: