Peipsiääre valla meistrivõistlustel lauatennises osales rekordarv võistlejaid ning samas sai endale uued meistrid

Pühapäeval 31. märtsil kohe pärast suveajale üleminekut kogunesid Peipsiääre valla lauatennise mängu harrastajad Pala spordisaali, et panna oma oskused proovile II Peipsiääre valla meistrivõistlustel lauatennises. Kella keeramine mõjus inimestele kohe nii motiveerivalt, et meistrivõistlustel osales käesoleval aastal 20 meesmängijat ja 5 naismängijat, mis tähistab ka ühtlasi uut osalusrekordit. Kokku mängis lauatennise laudade taga 25 asjaarmastajat erinevatest valla piirkondadest.
Naiste võistlusklassis mängisid osalejad ühe korra omavahel turniirisüsteemis läbi ning esikolmiku kohtadale käis pingele heitlus, kus II ja III koha saavutanud mängijatel oli võrdselt punkte ning paremusjärjestuse otsustas omavaheline mäng. III koha mängis seega meistrivõistlustel välja Silvi Vaiknemets, kes ainukesena suutis omakorda võidu sepitseda tulevase meistri vastu. II koht kuulus käes oleval aastal Helja Laumetsale, kes alistas omavahelises mängus Silvi Vaiknemetsa 2:0. Peipsiääre valla 2019 aasta meistritiitli mängis endale välja uus osaleja Monika Värv, kes edestas teisi esikolmiku mängijad napi ühe punktiga.
Meeste võistlusklassis jagati osalejad nelja viieliikmelisse alagruppi, kus eelmise kaheksa osalejat paigutati vastavalt tulemustele ning ülejäänud mängijad loosisid ennast alagruppidesse. Võistluspäev pakkus mänge igale maitsele, kus võis näha väga tasavägiseid mänge, ühepoolseid mänge, kui ka üllatuskaotusi ja emotsionaalseid võite. Päeva lõpuks  pääsesid nelja parema sekka ehk poolfinaalidesse kõikide alagruppide võitjad ehk 1. poolfinaalis mängisid Siim Noormägi ja Peep Päll ning 2. poolfinaalis Vladimir Kostin ja uus osaleja Andrei Kereketkin. Finaalmängule pääses kergemini Peep Päll, kes alistas Siim Noormägi kahes geimis sarnaselt 11:8 ning 11:8. Teises poolfinaalis tuli finaali pääsemiseks rohkem pingutada, sest antud mängus Andrei Kereketkin võitis esimese geimi 11:9 ning kaotas omakorda teise Vladimir Kostinile 11:13. Otsustavas kolmandas geimis kallutas mängu ikka enda kasuks Kereketkin tulemusega 11:7 ning pääses finaali. 
Nii pronksi- kui finaalikohtumine kulgesid äärmiselt tasavägiselt ja pingeliselt ning pakkusid närvikõdi ka kõige rahulikumale pealtvaatajale. Medalimängude noorim osaleja Siim Noormägi Alatskivilt pakkus eelmise aasta kordus pronksimängus kõva vastupanu Vladimir Kostinile Metsakivilt, kui kogumused võtsid siiski oma ning Vladimir Kostin võitis endale pronksmedali tulemusega 2:1, geimidega 11:9; 5:11; 11:8. Finaalmäng kohaliku mängumehe Peep Pälli ja uue osaleja Kallastelt pärit Andrei Kereketkini vahel kulges veelgi tasavägisemalt kui pronksimäng. Esimese geimi suutis kodusaalis mängiv Peep Päll võita 11:8, kuid järgmises kahes geimis tegi Andrei Kereketkin oma mängu vajalikud korrektuurid ning võitis mõlemad järgmised geimid tulemustega 11:9 ning 11:8. Seega kuulus Peipsääre valla lauatennise meistrivõistluste hõbemedal sarnaselt eelmisele aastale Peep Pällile ning uue osalejana võitis 2019 aasta lauatennise meistritiitli meeste arvestuses Andrei Kereketkin.
Korraldajad tänavad kõiki osalejad ja loodavad sarnast osalust ka järgmistel lauatennise võistlustel.

TULEMUSED
PILDID  (fotod: Viktoria Arro)

Eelmine
Vara Tablooturniiri võit korvpallis kuulus uutele tulijatele
Järgmine
Peipsiääre valla meistrivõistlustel võrkpalliharrastajatele kuulus võit tiitlikaitsjale

Lisa kommentaar

Email again: