Alatskivi indiacanoored naasesid kodustelt Juunorite Maailma karikavõistlustelt erinevate medalitega

Alatskivi spordiklubi Juku noored indacamängijad panid end proovile 5. Juunioride Maailma karika-võistlusel, mis toimus Tartus 1.-4. augustini. Osa võtsid 26 meeskonda viiest erinevast riigist – Šveits, Saksamaa, Eesti, Luxembourg ning Poola.
1. augustil oli treeningpäev, kus sportlased said Maaülikooli spordihoones ennast soojaks mängida. Avavile anti 2. augustil kell 9.00, kui eestlastest asusid mängima SK Juku segavõistkond, Telia SK noored (kuni 15 a) nii meeskondades, naiskondades kui ka segavõistkondades. 3. augustil mängisid eestlastest aga SK Juku juuniorid meeskondades ja naiskondades. 4. august oli finaalide päev, kus selgitati välja karika omanikud.
Alatskivi spordiklubi Juku indiaca U-19 segavõistkond pidas maha oma esimesed mängud 2. augustil. Pärast alagrupimänge ja poolfinaali 2:1 võitu jõudis Juku võistkond neljapäeval peetavasse finaali. Kus aga alistuti TSV Enzweihingen võistkonnale 0:2 ning autasustamisel riputati Juku noortele indiacalastele kaela Juuniorite Maailma karikavõistluste hõbemedalid. Alatskivi noortest olid segavõistkonnas esindatud Mari-Liis Must, Merilin Must, Ketriin Laumets, Enelin Kook, Renet Eres. 
Kolmapäeval 3. augustil mängis spordiklubi Juku U-19 naiskond oma mängud nelja vastasega ning paraku võiduarvet avada ei suudetud, sellega kadus ka ühtlasi võimalus edasi mängida poolfinaalides ning neidudele võistlustelt lõpptulemusena 5. koht. Mari-Liis Must, Merilin Must, Ketriin Laumets, Enelin Kook, Anastasia Širokova.
Meeskond alustas oma mänge kaotusega ning siis teises mängus napi võiduga, mis andis edasipääsu poolfinaali. Seal tuli vastu võtta 0:2 kaotus ning edasi mängiti 3.-4. koha peale ja ka antud mängus ei suutnud Juku meeskond vastast alistada ning seega tuli Maailma karikavõistlustel leppida 4. kohaga.
Alatskivi noortest mängisid võistkonnas Renet Eres, Karl-Fredy Kruup ja Markus Jörgen Paapsi. 
Võistkondade tubli treeneritöö eest hoolitsesid Ingrid Sinilaht ja Tarmo Eres.
Lisaks spordiklubi Juku võistkonnale osalesid Veiko Kook ning Annely Kook Telia SK võistkondades. Veiko Kook võitis U-15 poiste vanuseklassis nii esikoha ja kuldmedali kui ka samavanuseliste segavõistkonnas pronksmedali ning samuti Annely Kook sai endale kaela Telia SK võistkonnas U-15 segavõistkonna pronksmedali. Aktiivse esindaja funktsiooni täitis võistlustel Viljar Kook.

teisipäev 2. august segavõistkond
9:00    SK Juku - TSV Enzweihingen    0:2
11:00  Drew-Mot Morag - SK Juku      1:2
13:00  TVK Wattenscheid - SK Juku   2:0
poolfinaal   SK Juku - TVK Wattenscheid   2:1

kolmapäev 3. august naiskond U-19
9:00   GW Hausdülmen - SK Juku     2:0
10:00  STV Meltingen-Zullwil - SK Juku  2:0
11:00  Indiaca Malterdingen - SK Juku   2:0
13:00  Kaczkan Morąg - SK Juku    2:0

kolmapäev 3. august meeskond U-19
15:00  TSG Blankenloch - SK Juku   2:0
16:00  SP Klon Indiaca - SK Juku     1:2
poolfinaal   SK Juku - Indiaca Bettendorf  0:2
3.-4. koht   SK Juku - TSG Blankenloch   0:2

neljapäev 4. august segavõistkond U-19
FINAAL
14:45  SK Juku - TSV Enzweihingen   0:2

Eelmine
Alatskivi käsipallurid kogesid Põlva etapil heitlikke ilmaolusid
Järgmine
Alatskivi spordiklubi Juku väikesed käsipallurid jäid esimestena rannakäsipalli Eesti meistrivõistlustel esikolmikust välja

Lisa kommentaar

Email again: