Juubelihõngulised 30. Alatskivi Suvemängud pakkusid lõppkokkuvõttes väga tasavägist heitlust

Alatskivi staadionil toimusid 2. juulil järjekordsed juba XXX juubelihõngulised Alatskivi suvemängud. Osales, nagu ka kahel eelneval suvel kombeks, ikka neli võistkonda ning seekordsed võistkonnad olid: Peatskivi, Draakonid, Kroonipuu ja Noortekas. 
Võisteldi kokku 12 alal, milledeks olid lühimaajooksud, kaugushüpe, kuulitõuge, teatejooks - kergejõustikus, tõukeratta teatesõit, rannajalgpall, rannakäsipall, võrkpall, petank, tänavakorvpall, teateorienteerumine ja sangpommi võistlus.
Suvemängude üldvõitja 2016. aastal tõi ka rändkarikale uue võitja võistkonna ning üle mitme aasta võitis napimast-napimalt üldkokkuvõttes esikoha Draakonite võistkond, kes edestas Kroonipuu võistkonda vaid ühe punktiga, vastavalt võitjatel 156 punkti ja Kroonipuu võistkonnal teisena 155 punkti. Nagu I-II kohale käis pinev heitlus, pakkus samuti III-IV koha otsustamine piisavalt pinget, kus siis lõpuks üldsooriga 138 punkti napsas III koha Noortekas ja ainult kaks punkti vähem 136 punkti kogus Peatskivi võistkond.
Esikohti korjas aladelt enim Kroonipuu võistkond, kes edestas teisi kergejõustikus, petankis, sangpommi võistluses ning teateorienteerumises. Kolm esikohta saavutas Draakonite võistkond tõukeratta teatesõidus, tänavakorvpallis ning rannakäsipallis.Noorteka võistkond võitis rannajalgpalli ning Peatskivile alavõit võrkpallis. 
Järgmised vallamängud loodetavasti toimuvad 2017. aasta jaanuarikuus Alatskivi talimängude näol ning enne seda veel 22.-23 juuli osaleb Alatskivi vald 43. Peipsi Suvemängudel Mikitamäel, seekord toimuvad mängud üle pika aja kahepäevastena.

TULEMUSED
PILDID  (fotod: Karl-Fredy Kruup, Reet Kruup)

Eelmine
Alatskivi Duatlonil kasvas jõudsalt noorte osavõtjate arv
Järgmine
Alatskivi Sportlikud Kolmapäevad tõid laste - ja rahvatriatloni ühele päeva

Lisa kommentaar

Email again: