Alatskivi Sportlikud Kolmapäevad tõid laste - ja rahvatriatloni ühele päeva

Pereüritustesarja Sportlikud Kolmapäevad raames toimus järjekordne jõukatsumine, seekord siis kolme erineva distantsiga triatloni näol. Kõik kolm rada alustasid ujumisega Kuningvere järves ning lõppesid jooksuga Alatskivi lossi väravas.
Esmakordselt toimus lastetriatlon rahva-triatloniga ühel päeval ning seekord oli lasteraja stardis 7 poissi ja 6 tüdrukut, kes läksid siis rajale, kus tuli läbida 30m ujumist, 3 km rattasõitu ning 1,5 km jooksu. Poistest jõudis esimena finišisse Sebastian Sildver, kes edestas Darius Wildemar Markgraaffi, kes omakorda napimast-napimalt finiši heituses oli sekunid parem Kaur Kruusaugust. Tüdrukutest edestas teisi Annely Kook, teisena järgnes Anni Kiili ning kolmandana Mari Kivitalu.
Harrastajateraja parima lõppajaga mees oli Gaido Kaeramaa ning naistest edestas teisi Katrin Kiili. Põhiraja triatloni stardis võttis koha sisse kaks naist ja 4 meest ning naistest jõudis esimesena finišisse Kerli Rajaste ning meestest Rein Vares, kes mõlemad parandasid oma seniseid Alatskivi rahvatriatloni lõppaegasid. 

TULEMUSED
PILDID  (fotod: Reet Kruup)

Eelmine
Juubelihõngulised 30. Alatskivi Suvemängud pakkusid lõppkokkuvõttes väga tasavägist heitlust
Järgmine
43. Peipsi Suvemängudel jäi Alatskivi valla võistkond napilt üldvõidust ilma

Lisa kommentaar

Email again: