Alatskivi spordiklubi Juku indiaca meeskond mängib 2017 Eesti meistrivõistluste finaalis

Reedel 21. aprillil said selgeks viimased meeskonnad, kes mängivad 2017 aasta Eesti meistrivõistluste finaalis ja pronksikohtumisel. Nimelt pidasid Alatskivil omavahel tulise heitluse teises poolfinaalmängus kohalik Alatskivi spordiklubi Juku võiskond ning Telia Põlva meeskond. Esimesene poolfinaal lõppes 3:2 Telia Põlva paremusega ehk Alatskivi meeskond vajas finaali pääsemiseks kindlasti võitu. Mäng algas väga lootusrikkalt kui suudeti kaks esimest geimi enda poole ära kalluta ning mindi kindlalt mängu geimidega 2:0 juhtima. Kolmandas geimis sujus alguses kõik väga hästi, kui geimi lõpus hakkas meeskond kergelt eksima ning kolmanda geimi lõpus tegutses kindlamalt vastaste Telia Põlva meeskond ning Põlva võitis antud geimi. Neljandas geimis suutis Alatskivi spordiklubi Juku meeskond teha mängus vajalikud muudatused ning geim suudeti enda kasuks kallutada suhteliselt kindlalt. Mängu lõpptulemuseks siis 3:1 võit, mis viis meeskonna ka Eesti meistrivõistluste finaali 29. aprillil Tartu ülikooli spordihoonesse. Alatskivi spordiklubi Juku mängib Eesti meistrivõistlustel koosseisus Kaupo Mets, Roland Vahi, Ago Vahi, Meelis Kall, Veiko Kook, Alari Ainsoo, Viljar Kook, Martin Vahi, Renet Eres ja Neeme Lõhmus.
Lisaks mängib antud kohamängude päeval pronksikohtumist Alatskivi spordiklubi Juku segavõistkond.

POOLFINAALMÄNGUDE TULEMUSED
KOHAMÄNGUDE AJAKAVA

Eelmine
Alatskivi lauatennise meistrivõistlustel kordus meeste arvestuses meistrimuster
Järgmine
Alatskivi käsipallipoisid lõpetasid minikäsipallihooaja Mesikäpa minikäsipallimängudel III kohaga