Alatskivi lauatennise meistrivõistlustel kordus meeste arvestuses meistrimuster

Kuuendatest Alatskivi meistrivõistlustest lauatennises tuli pühade meeleolus laupäeval 15. aprillil Alatskivi kooli saali osa võtma 11 meesvõistlejat ja kahjuks ainult kaks naisvõistlejat. Mehed jagati loosimise teel kahte alagruppi, mille tulemuste põhjal mängiti edasi kohamängudel. Naised mängisid omavahel ühekorra läbi ning selgitasid selle põhjal parima 2017. a. Alatskivi lauatennise meistri.
Naiste võistlusel võttis napi mänguvõidu ja kordas 2013. aasta meistritiitlit Helja Laumets, kes võitis seekord oma ainukest vastast Marii Aleksandra Kobõljatskit tulemusega 2:1, geimid vastavalt 16:21; 21:13; 21:19. 
Meeste võistlus pakkus rohkelt tasavägiseid kohtumisi ning esikolmikusse pääsemiseks tuli näha palju vaeva. Võistlustel kordus kaheaastane meistritsükkel, kus teist aastast järjest võidutses eelmise aasta uustulnuk Jan-Erik Nermann. Aastatel 2012 ja 2013 võitis kaks aastat järjest Uno Ainsoo, aastatel 2014 ja 2015 võitis Lauri Leppik ning nüüd siis on 2016 ja 2017 võitnud Jan-Erik Nermann. Sarnaselt eelmisele aastale napsas teise koha Lauri Leppik ning kolmanda koha hõivas seekord pingelises pronksikohtumises Vladimir Kostin, kes võitis napilt noort võistlejat Siim Noormägi tulemusega 2:1. 

TULEMUSED
PILDID (fotod: Karl-Fredy Kruup, Kaisa Vau)

Eelmine
Spordiklubi Juku indiaca segavõistkond mängib 2017. a. Eesti meistrivõistlustel pronksmedalitele
Järgmine
Alatskivi spordiklubi Juku indiaca meeskond mängib 2017 Eesti meistrivõistluste finaalis

Lisa kommentaar

Email again: