VII Alatskivi Tänavakossul osales ohtralt uusi võistkondi

Iga-aastasesele koolialguse Alatskivi Tänavakossu korvpallivõistlusele tuli päikselisel laupäeva hommikul kohale 9 meeste võistkonda ja 4 naiskonda. Meeskonnad loositi kolme alagruppi, pärast mängiti kohamänge vastavalt alagrupiturniiri tulemustele. Naiskonnad mängisid kõik omavahel ühekorra läbi ning mängisid lisaks veel 3.-4. koha ja finaalmängu eraldi. Naiste 3.-4. koha mängus kohtusid võistkond MIKS? ja K.A.M ning oma paremuse suutis maksma panna, tulemusega 8:3, K.A.M võistkond, koosseisus Ketlyn Päästel, Anastasija Kostina ja Merily Müürsepp. Finaalis läksid vastamisi kohalik võistkond M.A.M ja Tartu linna neidude võistkond Tartu Kalev. Mäng kulges punkt-punkti heitluses ning lõpuks siiski suutsid Tartu Kalevi neiud Solveig Joanna Niitra, Lii Kruusla ja Annaliisa Raid oma paremuse napi eduga maksma panna skooriga 6:5, teise koha teenisid Merilin Must, Mari-Liis Must ja Anastasia Širokova võistkonnast M.A.M.
Meeste võistlusel suutsid võistkonnad Mandraaz - Mihklit pole, Nike ja Madisepäev oma alagrupid võita ning mängisid omakorda 1.-3. kohale. Võistkond Nike, kooseisus Tõnis Piiri, Valdis Piiri, Renaldo Loos ja Jüri Januškevitš võitu kohamängudes noppida ei suutnud ning saavutasid III koha. I-II koha peale mängisid võistluspäeva viimases mängus Mandraaz - Mihklit pole ning Madisepäev. Viimane suutis mängu algusest peale haarata juhtohjad ning mängu lõpptulemus näitas 10:5 võitu ja Alatskivi Tänavakoss I kohta Madisepäeva meeskonnale, kes mängis kooseisus Madist Evart, Kalev Elken ja Ott Sellis.Teise pjedestaali astmele astusid autasutamisel Rainer Raja, Oliver Müürsepp, Renald Vahi ja Einar Ratnik, võistkonna Mandraaz - Mihklit pole kooseisus.
Tänud kõigile, kes suvatsesid kuumal augustikuu laupäeval vähekene korvpalli mängida, kohtume järgmisel aastal juba VIII Alatskivi Tänavakossul.

TULEMUSED
PILDID  (fotod: Reet Kruup, Helena Stepanova)

Eelmine
Alatskivi maanteejooks/maraton kasvatas jõudsalt osalejate arvu
Järgmine
Alatskivi SK Juku seenioride indiacanaiskond on maailmakarikavõitja

Lisa kommentaar

Email again: