Spordiklubi Juku võistkonnad võitsid indiacavõistluselt Sõbrakas 2019 igat sorti medaleid

Pühapäeval 10. veebruaril toimus Paides juba viiendat korda indiacavõistlus Sõbrakas 2019. Sõbralikul võistlusel osalesid spordiklubi Juku mees-, nais- ja segavõistkonnad. Edukaimad suutsid olla spordiklubi Juku naismängijad, kuid esikolmikusse mängisid ennast kõik spordiklubi võistkonnad. 
Meeskondi osales Paides seitse ning spordiklubi Juku meeskond saavutas alagrupis kahe võiduga teise koha ning sai pääsu edasi poolfinaali, kus kohtuti teise alagrupi võitjaga ning paraku tuli vastu võtta antud mängust kaotus. Viimases pronksikohtumises suutsid spordiklubi Juku mehed, aga mängu enda kasuks kallutada ning saavutasid Sõbrakas 2019 võistluselt pronksmedalid. Spordiklubi Juku meeskond mängis koosseisus ago Vahi, Viljar Kook, Sander Kook, Tarmo Eres, Veiko Kook, Karl Haljasmets.
Segavõistkondi oli võistlustules koguni kaheksa ning sarnaselt meeskonnale saavutas spordiklubi Juku segavõistkond oma alagrupis teise koha ning andis pääsu edasi poolfinaalmängule. Poolfinaal oli ülimalt pingeline perekond Kook võistkonna Kristjan vastu, mis otsustati tasavägiselt kulgenud mängus kolmandas geimis ning otsustava geimi suutis võita spordiklubi Juku segavõistkond ning see andis oma korda pääsu finaalmängule, perekond Kook võistkond Kristjan läks mängima pronksmedalitele ning suutis ka antud medalid välja teenida ning saavutas võistlustel III koha. Finaalmängus Juku segavõistkonnal enam jaksu ei olnud ning esikoha mängus tuli alla vanduda segavõistkonnale Koosa "Korralik" ning spordiklubi Juku segavõistkond teenis võistluselt tugevate mängudega välja hõbemedalid.  Spordiklubi Juku segavõistkond mängis koosseisus Ago Vahi, Karl Haljasmets, Tarmo Eres, Ingrid Sinilaht, Helja Laumets.
Naiskondi osales Sõbrakas 2019 võistlusel viis ning spordiklubi Juku naiskond noppis kindlad võidud kõigist neljast peetud mängust, mis tähendas ühtlasi seda, et võistlustelt saavutati kõige kõrgem koht ning autasustamisel riputati spordiklubi Juku naiskonnale kaela neile väärilised kuldmedalid.  Spordiklubi Juku naiskond mängis koosseisus Anžeelika Tappo, Helja Laumets, Ingrid Sinilaht, Raina Tappo, Evely Lepa.

TULEMUSED
PILDID  (fotod: Ketriin Laumets)Eelmine
Palal suusatasid noored maratoni
Järgmine
Pala kooli võistkonnad võidutsesid Peipsiääre rahvastepalli meistrivõistlustel

Lisa kommentaar

Email again: