Spordiklubi Juku käsipallivõistkonnad osalesid kuumust trotsides Viljandi rannakäsipalli etapil

Laupäeval 17. juulil  jätkusid Viljandi ranna liivaväljakul tänavused Eesti lahtised meistrivõistlused rannakäsipallis. Meistrivõistlused rannakäsipallis algasid eelmisel nädalal, kui Põlvasse kogunes 41 võistkonda. Nädal hiljem mängis kuumusega võideldes teisel etapil Viljandis juba 48 võistkonda. Osalevate võistkondade seas osales jätkuvalt poiste 2006 võistkond ning seekord ka Alatskivi Spordiklubi Juku naiskond.
Naiskondi osales Viljandi etapil neli ehk seekord neli, kes mängisid kaks korda omavahel läbi. Alatskivi SK Juku naiskond suutis oma vastaseid HC Tabasalu ja HC Kehra naiskondi nii napimalt kui ka suuremalt võita ning seega kuulus Juku naiskonnale, nelja võiduga Viljandi etapil I koht. Juku naiskond mängis koosseisus Katrin Koser, Janeli Patrail, Triin Sillaste, Liia, Marie Urvik, Liia Thomberg ja Kim-Ly Hoang
Alatskivi käsipallipoisid osalesid 2006 aastal ja hiljem sündinud poiste vanuses ning Viljandis  osales sarnaselt Põlva etapile samuti 8 võistkonda , kes olid jagatud kahte alagruppi.
Alatskivi SK Juku alustas päeva kaotusega 0:2 SK Tapa/Tapa VSK eakaaslaste vastu. Teises kohtumises mindi vastamisi peallinna HC Tallas poiste võistkonnaga, kus võideldi kõvasti ning võideti avageim, kuid teine kaotati ning samuti otsutavates "jooksudes" jäädi vastasele alla ning lõpptulemuseks oli mängus 1:2 kaotus. Kolmandana mängiti esimese etapi finalisti HC Kehra tugeva võistkonnaga ning kaotati mäng 0:2. Edasi mindi vastamisi teise alagrupi kolmanda võisktonna Tallinna KA võistkonnaga, kus samuti saadi 0:2 kaotus ning edasi mängiti sarnaselt Põlva etapile kohamäng 7.-8. koha peale Viljandi Spordikooli esindusega. Alatskivi poisid suutsid ka siin väsimust ja kuumust trotsides vastasest võitu saada 2:0 ning spordiklubi Juku 2006 poistele Viljandi etapilt jällegi 7. koht
Alatskivi spordiklubi Juku koosseisus osalesid Viljandi etapil Alvar Must, Mairold Nikitkin, Martin Nikitkin, Uku Suursild, Mathias Alois Katsan, Venriko Vulf ja Ranel Pärn.
Rannakäsipalli Eesti lahtiste meistrivõistluste viimane etapp toimub Viimsis Haabneeme rannaalal 24. juulil.

TULEMUSED
INFO
PILDID (facebook album, fotod: Helin Potter)
Eelmine
Spordiklubi Juku poisid alustasid rannakäsipalli meistrivõistluste mängudega
Järgmine
Alatskivi SK Juku käsipallipoistel möödus juulikuu erinevatel liivaväljakutel

Lisa kommentaar

Email again: