Spordiklubi Juku käsipallitüdrukud osalesid käsipalli miniliiga 3. etapil Tapal

Spordiklubi Juku osales 16. märtsil käsipalli miniliiga 3. etapil Tapa Spordihoones kolme tüdrukute võistkonnaga 2013, 2014 ja 2015 vanuseklassis.
Kõige vanemad tüdrukud alustasid oma mängupäeva entusiastlikult ning põnevas mängus Rakvere Valla Palliklubi/Sõmeru eakaaslaste vastu suudeti mängida väga head mängu, mis võideti tulemusega 7:4. Sarnaselt päeva esimesele mängule suudeti Käsipalliklubi Mella 3 võistkonna vastu mängides edumaa saavutada, kuid mängu lõpuks tegid vastased lõpuspurdi ning põneva mängu seisuks jäi 8:9 vastaste kasuks. Kokkuvõttes saavutas Alatskivi SK Juku 2013 ja nooremad vanuseklassis ühe tugeva võiduga tubli 6. koha!
2014 aastal sündinud ja nooremate vanuseklassis osales 4 võistkonda, kes mängisid 2 korda omavahel läbi. Mängud olid kogemusterikkad, tüdrukud said mängudes ka paar korda vastastest mööda ning viskasid väravaid. Tüdrukud saavutasid kokkuvõtvalt 4. koha.
2015 aastal sündinud tüdrukute vanuseklassis osales 6 võistkonda, kes mängisid 1 korra omavahel läbi. Osade tüdrukute jaoks olid need esimesed käsipalli võistlused. Päeva esimene mäng oli Käsipalliklubi Mellas mängivate eakaaslastega, kellele jäädi tasavägises mängus 0:2 alla. Järgmises mängus suutsid Alatskivi SK Juku pisemad käsipallitüdrukud oma oskusi ära kasutada ja võitsid kohalikke Tapa tüdrukuid. Järgmised mängud olid juba raskemad ja kiiremad ning tüdrukud lasid oma väravasse rohkem palli visata kui vastaste omasse. 2015 aastal või hiljem sündinud tüdrukute turniir lõppes 5. kohaga.
Viimane Miniliiga käsipallis tüdrukute etapp toimub juba Kehra Spordihoones 6. aprillil.
Alatskivi SK Juku 2013 ja hiljem sündinud võistkonnas mängisid Grete Ilves, Maibel Pärn, Mirell Pärn, Miia Tens ja Loreen Lindus.
2014 ja hiljem sündinud võistkonnas mängisid Marleen Kalda, Keili Kaasik, Miila Remets, Ella Maria Lillestik, Mirtel Eliis Laanemets ja Kerili Kivimaa.
2015 ja hiljem sündinud võistkonnas mängisid Darja Jakubova, Lisse Puniste, Iti Kirikal, Emma Hantson, Inriid Leini ja Johanna Liisa Luukas.

Tulemused


Eelmine
Juhan Liivi nim Alatskivi kooli õpilane võitis esikoha mainekal maadlusvõistlusel
Järgmine
Koosal selgus Peipsiääre mälumängu meister

Lisa kommentaar

Email again: