Spordiklubi Juku käsipallipoisid saavutasid Eesti meistrivõistlustelt pronksmedalid

Veebruaris algasid Põlvas esimese etapiga 2019 aasta Eesti meistrivõistlused käsipallis noormeeste D2 (2007 ja hiljem sündinud mängijad) vanuseklassis. Teisel etapil 10.-12. mai 2019 mängis spordiklubi Juku käsipallivõistkond oma mänge Paikuse Spordikeskuses. Võistlustel osales kokku 8 meeskonda, kes selgitasid paremusjärjestuse omavahel kaks korda turniirisüsteemis läbi mängides.  Spordiklubi Juku käsipallivõistkond Saavutas veebruarikuiselt  esimeselt etapilt 10 punkti, millega hoiti enne teist etappi Paikusel III kohta. 
Paikusel alustati teist etappi tasavägise ja pingelise mängudega, kui magus ühe väravaline võit saadi lähima konkurenti  HC Kehra üle. Teises mängus kohtuti juba tugevama tugeva ja hilisema meistri Põlva Spordikool 1 võistkonnaga ning antud mängus jäid juba Alatskivi käsipallipoisid vastastele selgelt alla ning kaotasid mängu. Teisel võistluspäeval suutsid spordiklubi Juku poisid võita kaks mängu kohaliku esiteks Põlva Spordikooli 2 ning Võru poiste võistkondade vastu. Kohaliku HC Pärnu/Ragerile kaotati teise päeva viimases mängus aga kindlalt ning viimase päeva mängudele mingi vastu 3 võidu ja kahe kaotusega ning selleks, et Eesti meistrivõistlused lõpetada pronksmedalitega tuli võita mõlemad viimase päeva mängud ning seda ka Alatskivi käsipallipoisid suutsid, võites esmalt Viljandi Spordikooli võistkonda ning hilisemas mängus tasavägisemas mängus HC Viimsi esindust.Kokku saavutati kahelt etapilt 10 võitu ja 4 kaotust, mis andis lõpptulemusena 2019 Eesti meistrivõistlustel D2 vanuseklassis ajaloolise III koha. 
Alatskivi spordiklubi Juku võistkonnas 2019. aasta käsipalli Eesti meistrivõistlustel mängisid Alvar Must, Uku Suursild, Mairold Nikitkin, Martin Nikitkin, Kaur Kruusaauk, Ranel Pärn, Ruudi Suursild, Venriko Vulf, Mathias Alois Katsan ja Kristjan Punder ning treenerid Merilin Must ja Mari-Liis Must. Võistkonna parimaks mängijaks valiti meistrivõistlustel Alvar Must.
Järgmised käsipallivõistlused toimuvad juba suvistel liivaväljakutel, alustades rannakäsipalli Eesti meistrivõistluste Alatskivi etapiga 20. juulil

Tulemused ja kokkuvõttev info
Pildid (facebook album, fotod: Edgar Übner)


Eelmine
Selgusid esimesed Peipsiääre valla meistrid discgolfis
Järgmine
Spordiklubi Juku indiaca segavõistkond saavutas noorte Eesti meistrivõistlustelt III koha

Lisa kommentaar

Email again: