Spordiklubi Juku käsipallipoisid lõpetasid rannakäsipalli Viljandi etapil esikolmikus

Alatskivi käsipallipoisid osalesid 14. juulil Viljandis rannakäsipalli Eesti meistrivõistluste teisel etapil. Kokku osales Viljandis erinevates vanustes 42 võistkonda, 2007 aastal ja hiljem sündinud poiste vanuses oli kuuma ja päiksele ilmaga Viljandis osalemas seitse võistkonda, nende seas ka Alatskivi spordiklubi Juku võistkond.
Alatskivi SK Juku alustas päeva kohe tugeva Põlva SK eakaaslaste vastu. Vastupidiselt esimesele etapile kiiretele põlvakatele seekord vastu ei saadud ning Alatskivi poisid kaotasid mängu 0:2. Teises kohtumises mindi vastamisi Aruküla SK poiste võistkonnaga ning antud mäng võideti vastast kindlalt 2:0. Viimases alagrupi kohtumises mängiti Võru 2 võistkonnaga. Spordiklubi Juku poisid suutsid kohtumise algusest peale oma mängu võrukatele peale suruda ja nii võitsid Alatskivi poisid mängu 2:0. Kahe võidu ja ühe kaotusega saavutati oma alagrupis teine koht ning see andis võimaluse edasi heidelda III koha eest B-alagrupi teise koha saavutanud Võru 1 võistkonnaga. Viimaseks kohamänguks olid spordiklubi Juku käsipallipoisid hästi valmis ja suutsid mängu algusest peale endale edu sisse mängida ning võitsid III koha mängus mõlemad poolajad kindlalt. Viimase mängu võit andis ühtlasti Alatskivi spordiklubi Juku käsipallipoistele teist rannakäsipalli etappi järjest III koha ning antud kohaga minnakse vastu ka 2018 rannakäsipalli Eesti meistrivõistluste viimasele kodusele  etapile, mis toimub 4. augustil Alatskivi liivaväljakutel.
Alatskivi spordiklubi Juku võistkonnas mängisid Uku Suursild, Mairold Nikitkin, Martin Nikitkin, Kaur Kruusaauk, Ruudi Suursild, Alvar Must, Kristjan Punder ja Venriko Vulf.

TULEMUSED
INFO
PILDID (facebook album, fotod: Helin Potter)

Eelmine
Spordiklubi Juku käsipallipoisid alustasid rannakäsipalli meistrivõistlusi Põlva etapi III kohaga
Järgmine
Noored indiacalased sõidavad juunioride maailmakarikavõistlustele

Lisa kommentaar

Email again: