Spordiklubi Juku käsipallipoisid jätkasid edukat hooaega Viimsis

Laupäeval 9. detsembril osalesid Alatskivi spordiklubi Juku käsipallipoisid Tere Miniliiga teisel etapil, mis toimus Viimsi spordikeskuses. Alatskivi minikäsipallipoisid osalesid 2007. aastal ja hiljem sündinud poiste vanuserühmas, kus seekord oli võistlustules 11 võistkonda, kes jagati kahte alagruppi. Alagrupis mängis Alatskivi poiste võistkond neli mängu ning vastavalt tulemustele alagrupis mängiti edasi veel otsustav kohamäng. Alatskivi spordiklubi Juku võistkond oli ühes alagrupis HC Pärnu 2, HC Tallase, HC Viimsi ja HC Tallinn/Laagri eakaaslastega. Alatskivi poisid alustasid võistluspäeva innukalt ning esimeses kolmes mängus suudeti oma vastased alistada.
Esimeses mängus võideti HC Pärnu 2 võistkonda 16:2, teine mäng kulges tasavägisemalt ning HC Tallasest olid parem tulemusega 11:9, Kolmandas mängus alistati juba kindlalt HC Tallinn/Laagri võistkond 11:3. Alagrupi esikohta otsustavad mängus kohtuti viimasena kohaliku HC Viimsi võistkonnaga. Esimesest minutist peale käis palliplatsil suur võitlus ja mõlemad võistkonnad teadvustasid endale mängu tähtsust. Tasavägise mängu lõpptulemus tablool näitas võitluslikku viiki 11:11, mis tagas alagrupi esikoha Alatskivi spordiklubi Juku poistele. Esikoht oma alagrupis tähendas ühtlasi ka seda, et päeva viimases mängus kohtutakse teise alagrupi võitnud tugeva HC Pärnu 1 võistkonnaga. Finaalmängus kummitas poisse juba kerge uimasus ja väsimus ning vastane suutis algusest peale mängus endale edu sisse mängida ning Alatskivi poisid ei suutnudki seda vahet väiksemaks saada ja vahe pigem suurenes. Finaalmäng lõppes tulemusega spordiklubi Juku kaotusega 11:21, mis tähendas, et hooaja teiselt TERE Miniliiga Viimsi etapilt mängisid spordiklubi Juku käsipallipoisid, kolme võidu, ühe viigi ja ühe kaotusega, välja tubli II koha. 
Alatskivi spordiklubi Juku minikäsipallivõistkonnas mängisid Alvar Must, Martin Nikitkin, Uku Suursild, Mairold Nikitkin, Venriko Vulf, Mathias Alois Katsan, Ranel Pärn, Kristjan Punder ja Kaur Kruusaauk.

TULEMUSED

Eelmine
Eesti Käsipalliliit tunnustas Aasta ürituse kategoorias rannakäsipalli Alatskivi etappi
Järgmine
Koolisisese korvpalli viskevõistluse Jõulusops võidu teenis välja 12. klassi võistkond

Lisa kommentaar

Email again: