Spordiklubi Juku käsipallipoisid jäid Eesti karikavõistlustel seekord võiduta

Nädalavahetusel 12.-14. oktoobril osalesid oma hooaja esimestelt võistlustel Alatskivi spordiklubi Juku käsipallipoisid. D-vanuseklassis 2006 ja hiljem sündinute võistkonnaga mängiti Eesti karikavõistlustel Põlvas kokku kuus mängu. Võistlustel osales kokku 14 võistkonda, kes olid jagatud kahte alagruppi Põlvas ja Viimsis. Alatskivi spordiklubi Juku võistkonnaga mängisid A-alagrupis koos Põlva SK, Viljandi SK, HC Tallinn 1, HC Pärnu/Rager, Valga Käval ning HC Tallinn/Mustamäe.  Võistluste kolmes esimeses mängus ei saadud vastu tugevate HC Tallinn 1, HC Pärnu/Rager ja Põlva SK eakaaslaste vastu ning need mängud kaotati kindlalt. Järgmistes mängudes pusiti küll kõvasti vastu HC Tallinn/Mustamäe, Valga Kävali ja Viljandi SK võistkondadele, kuid võidupunkte siiski napsata ei suudetud. Kokku kaotasid Alatskivi käsipallipoisid kõik mängud ning jäid oma alagrupis viimaseks ehk jäid kokkuvõttes jagama 2018 Eesti karikavõistlustel 13.-14. kohta. Eesti karikavõistlustel valitakse ka iga võistkonna parimad mängijad ning Alatskivi spordiklubi Juku võistkonnast tunnistati võistluste parimaks mängijaks Kaur Kruusaauk.
Alatskivi spordiklubi Juku võistkonnas 2018. aasta käsipalli Eesti karikavõistlustel mängisid Alvar Must, Uku Suursild, Mairold Nikitkin, Martin Nikitkin, Kaur Kruusaauk, Ranel Pärn, Venriko Vulf, Mathias Alois Katsan, Ruudi Suursild, Ivan Artamonov, Kristjan Punder ja Kevin Soieva.

TULEMUSED
KOKKUVÕTTEV INFO

Eelmine
Peipsiääre valla koolispordi esimene meister on Pala kooli jalgpallimeeskond
Järgmine
Peipsiääre koolispordi meistrivõistlustel rahvastepallis 4.-5. klassile võidutsesid Pala kooli tüdrukud ja Alatskivi kooli poisid

Lisa kommentaar

Email again: