Spordiklubi Juku käsipallipoisid alustasid rannakäsipalli võistlustega

Laupäeval 22. juulil algasid Põlva järve ääres tänavused Eesti lahtised meistrivõistlused OSHEE rannakäsipallis. Avaetapiks registreerus seitsmes vanuseklassis 36 võistkonda. Osales ka Spordiklubi Juku poiste P2006 võistkond.
Alatskivi käsipallipoisid osalesid 2006 aastal ja hiljem sündinud poiste vanuses ning kergelt tuulise ja vahelduva pilvisusega oli Põlvas osalemas antud vanuseklassis tagasihoidliklult 4 võistkonda, kes mängisid ühekorra omavahel läbi ning lõplikud kohamängud.
Etterutates võib mainida, et Alatskivi SK Juku käsipallipoisid näitasid uskumatut järjekindlust ning korjasid kõigist mängitud võistlusmängudest ühe punkti. Omakorda see muidugi tähendas seda, et kõik mängud tuli tunnistada vastaste nappi paremust 2:1. Paremus väljendus eelkõige viigiliselt lõppenud poolaegadele järgnenud mängu otsustavate rannakäsipallile omaste "jooksudega" allajäämises. Kõigi mängude napid kaotused andsid Alatskivi SK Juku käsipallipoiste võistkonnale seega Põlva etapilt 4. koha.
Alatskivi spordiklubi Juku koosseisus osalesid Põlva etapil Alvar Must, Mairold Nikitkin, Martin Nikitkin, Uku Suursild, Ranel Pärn, Ruudi Suursild, Venriko Vulf ja Kaur Kruusaauk.
Rannakäsipalli Eesti meistrivõistluste järgmine etapp toimub juba kodusel Alatskivi liivaväljakul  29. juulil.

TULEMUSED
INFO
PILDID (facebook album, fotod: Karl-Fredy Kruup)

Eelmine
Head tulemused noortelt jalgpalluritelt
Järgmine
Peipsiääre valla piirkonna käsipallilaager tõi Varale 25 noort käsipallihuvilist

Lisa kommentaar

Email again: