Spordiklubi Juku indiacameeskond mängis Eesti karikavõistlustel välja II koha

Laupäeval 2. detsembril osales spordiklubi Juku meeskond Mustvees 2017 aasta Eesti karikavõistlustel indiacas. Karikavõistlustel osales käesoleva aastal paraku kõigest kolm meeskonda, lisaks Alatskivi SK Juku meeskonnale ka Tähtvere ja Telia Tartu.
Päeva alustas Juku meeskond tugeva Telia Tartu vastu ning mängus, kus võideldi kolmes geimis kõvasti, tuli siiski vastu võtta 0:3 kaotus.
Kohe pärast oma esimest mängu tuli vastamisi astuda Tähtvere meeskonnale. Kahes esimeses geimis suutsid spordiklubi Juku mängumehed oma mängu vastastele peale suruda ning suutsid geimidvõidud välja võidelda. Kolmandas gemisi lasti Juku poolt jalg veidike sirgu ning vastased Tähtvere meeskonnast kasutasid selle ka kohe ära ning noppisid kolmanda geimivõidu endale. Neljandas geimis tegid spordiklubi Juku mehed oma kaotatud geimist järeldused ning võitsid 25:20, kokkuvõttes siis kogu mäng 3:1.
Ühe võidu ja ühe kaotusega saavutas Alatskivi spordiklubi Juku meeskond koosseisus, Viljar Kook, Kaupo Mets, Tarmo Eres, Roland Vahi ja Renet Eres, 2017 aasta Eesti karikavõistlustel indiacas hõbedase II koha.

TULEMUSED

Eelmine
Alatskivi koolisiseses spordimälumängus “Bumerang” võidutses 9. klassi võistkond