Spordiklubi Juku indiaca segavõistkond on 2021 Eesti karikavõitja

Indiaca 2021 Eesti karikavõistlused toimusid laupäeval 4. detsembril Mustvee spordihoones. Segavõistkondi osales karikavõistlustel viie võistkonna jagu, kelle seas ka kaks Peipsiääre valla  esindust Alatskivi Spordiklubi Juku  ning Kroonipuu segavõistkondade näol. Võistkonnad mängisid üks kord omavahel läbi ehk iga võistkond mängis neli mängu. Kroonipuu karikavõistlustel mänguvõitu kätte ei saanud, küll aga nopiti kolm geimi võitu ning kokkuvõttes lõpetati karikavõistlused 5 kohaga. Spordiklubi Juku segavõistkond ei saanud päeva alguses oma mängu päris hästi käima ja avamängus kaotati kaks esimest geimi Põlva IK'le, kuid kolm järgmist geimi suudeti juba oma mäng peale suruda ning mäng ikkagi võita 3:2. Järgmises kolmes mängus alistati järjepanu Kroonipuu, KuupRuut ja Tallinna IK segavõistkonnad ning neli võitu andsid kokkuvõttes teenitult 2021 aasta karikavõidu. 
2021 Eesti karikavõitja Spordiklubi Juku segavõistkond mängis koosseisus: Alari Ainsoo, Veiko Kook, Kaupo Mets, Liina Mets, Maarja Ainsoo ja Vaido Pechter.
Kroonipuu mängis koosseisus Helja Laumets, Ketriin Laumets, Enelin Kook, Sirle Tollimägi, Ago Vahi, Neeme Lõhmus, Viljar Kook ja  Tõnis Piiri.

Tulemused
Pildid (facebook album, fotod Arti Unt)

Eelmine
Kõige väiksemad FC Peipsi United Junior olid võistlustules Valgas
Järgmine
Peipsi/Puhja ühendvõistkondadele Valga Warrior Cupilt 6. koht ja 1. koht!

Lisa kommentaar

Email again: