Selgusid Peipsiääre valla koolispordi meistrid 1.-3. klassi rahvastepallis

Vahetult enne vabariigi aastapäeva pidustusi selgusid kolmapäeval 21. veebruaril Pala kooli spordisaalis  Peipsiääre valla koolispordi meistrivõistluste parimad võistkonnad rahvastepallis 1.-3. klassile. Kokku osales võistlusel kolm tüdrukute võistkonda ja kolm poiste võistkonda.
Tüdrukute seas oli vastasest selgelt parem A. Haava nim Pala kooli võistkond, kes suutis alistada nii Vara põhikooli kui ka Alatskivi kooli suhteliselt kindlalt ja teenis sellega välja endale meistritiitli ja kuldmedalid. Peipsiääre valla koolispordi meistrivõistlustel I koha saavutasid

Emili Vasenko, Nora Miia Oras, Lisanna Juhkov, Mona Sofia Oras, Anastasija Šjuts,
Rosanna Värk, Mirell Otsa, Mia-Heleen Kihu. Juhendaja Virge Otsa. Tüdrukute arvestuses II koht Vara põhikooli võistkonnale ning pronksmedalid seekord Juhan Liivi nim. Alatskivi kooli võistkonnale esindusele. 
Poiste esikoha pärast oli heitlus mõneti tasavägisem. Päeva viimasele mängule Pala kooli ja Alatskivi kooli võistkondade vahel oli esikoht veel lahtine. Viimase mängu suutis enda kasuks kallutada Alatskivi esindus ning võitis 2:0 ning ühtlasi kuulus meistritiitel Juhan Liivi nim. Alatskivi kooli poiste võistkonnale koosseisus German Opikov, Henri Punga, Reigo Sinimets,  Matvei Pašenkov, Henri Krehhov, Reimo Krehhov, Johan Erik Luukas, Erik Kurnassov. Juhendaja Mari-Liis Must. Hõbemedalid teenis A. Haava nim Pala kooli võistkond  ja Vara põhikooli poiste esindus saavutas III koha.

TULEMUSED
PILDID   (fotod: Priit Allikivi) 

Eelmine
Alatskivi kooli jalgpallipoisid saavutasid futsali Tartumaa etapil III koha
Järgmine
Tartumaa meistrivõistlustel saavutasid Peipsiääre naismaadlejad üldesikoha

Lisa kommentaar

Email again: