Selgusid Peipsiääre valla koolispordi meistrid 1.-3. klassi rahvastepallis

Päev pärast Emakeelepäeva ehk kolmapäeval 15. märtsil toimusid Vara kogukonnakeskuse spordisaalis Peipsiääre valla koolispordi meistrivõistlused rahvastepallis 1.-3. klassile. Kokku osales võistlusel kolm tüdrukute võistkonda ja kolm poiste võistkonda.
Tüdrukute seas oli vastasest parem A. Haava nim Pala kooli võistkond, kes suutis alistada nii Vara põhikooli kui ka Alatskivi kooli suhteliselt kindlalt ja teenis sellega välja endale kuldmedalid. Peipsiääre valla koolispordi meistrivõistlustel I koha saavutasid Emili Vasenko, Michelle Reinvald, Lisanna Juhkov, Anneli Kaur, Anastasija Šjuts, Rosanna Värk, Lisandra Kurvits, Mia-Heleen Kihu. Juhendaja Virge Otsa. Tüdrukute arvestuses II koht Juhan Liivi nim. Alatskivi kooli võistkonnale ning pronksmedalid seekord Vara põhikooli esindusele.
Poiste esikoha pärast oli heitlus mõneti tasavägisem ja pingelisem. Päeva viimasele mängule Pala kooli ja Alatskivi kooli võistkondade vahel vastu minnes olid veel kõik kohad lahtised. Viimase mängu kaotas küll Alatskivi esindus 1:2, kuid kuna Vara kooli võistkonda võideti samuti antud tulemusega, siis kogusid lõpptulemusena võrdselt 3 punkti nii Alatskivi kui ka Vara, aga tänu omavahelise mängu edule, kuulus meistritiitel Juhan Liivi nim. Alatskivi kooli poiste võistkonnale koosseisus Miron Buk, Kevin Mägi, Aaron Mõts, Dmytro Kukhar,  Teodor Pärn, Kristen Parts, Henri Punga, Reigo Sinimets. Juhendaja Kristjan Kallavus.
Hõbemedalid kuulusid Vara põhikooli poistele ja A. Haava nim Pala kooli  poiste võistkond saavutas III koha.

TULEMUSED
PILDID   (fotod: Priit Allikivi) 

Eelmine
Jalgpallipoisid saavutasid Tartumaa koolispordi meistrivõistlustel 4. koha
Järgmine
Spordiklubi Juku indiaca segavõistkonda ootab Eesti meistrivõistlustel ees poolfinaal ja kohamängud

Lisa kommentaar

Email again: