Peipsiääre valla indiaca segavõistkonnale Tartumaa meistrivõistlustelt pronksmedalid

Pärast seda kui Peipsiääre valla siseselt olid indiacameistrid selgunud, selgitati laupäeval 10. novembril Koosa Mängude Maja spordisaalis omakorda välja paremusjärjestus Tartumaa meistrivõistlustel. Tartumaa meistrivõistlustel osales 5 võistkonda Kambja vald, Peipsiääre vald, Tartu linn, Luunja vald ning külalisvõistkonnana Põlva.

Kõik mängud mängiti kahegeimilistena ning geim kuni 25 punktini. Kahes geimis saadud punktid liideti ja rohkem punkte saanud võistkond sai turniirtabelisse kirja võidu.
Peipsiääre vald alustas oma võistluspäeva külalisvõistkonna Põlva vastu ning kaotas lõpuks napilt punktidega
47:49. Teises mängus võideti omakorda Tartu linna segavõistkonda 48:45. Kolmas mäng tõi samuti endaga kaasa võidu tulemusega 50:40 Luunja valla võistkonna üle. Viimases neljandas mängus kohtuti medaliheitluses olulises mängus Kambja valla võistkonnaga ning paraku tuli antud mängus vastu võtta 40:50 kaotus ning Tartumaa meistrivõistlustelt saadi 2 võitu ja 2 kaotust, mis lõpptulemusena andis tubli III koha ning kaela pronksmedalid. Tartumaa meistrivõistlustel indiacas saavutasid Peispääre valla segavõistkonnas III koha Helja Laumets, Annely Kook, Veiko Kook, Viljar Kook, Martin Vahi ja Mait Martpõld.