Peipsiääre mälumänguturniiril võidutsesid Pala mälumängurid

Alates 2018 aasta jaanuarist toimus Koosal mälumänguturniir, kus kolmel etapil panid oma teadmised proovile ja hankisid uusi teadmisi kokku seitse võistkonda Peipsiääre valla erinevatest piirkondadest.
Üldvõidu saamiseks oli vajalik osaleda vähemalt kahel korral ja võimalikult hästi. Sellega sai suurepäraselt hakkama ning võitis kõik võidud Pala võistkond kooseisus: Merje Ottson, Taavi Pirk, Meelis Mõisa, Ako Laugamets ja Grete-Stina Haaristo. II koha vääriliselt jagas teadmisi võistkond Kusma: Siim Saul, Aili Saul, Karmen Saul ja Siim Kaldma. Kolmanda koha peale oli rebimine tihe. Sama punktiarvuga olid võistkonnad „Paanikaosakond“ ja „Parem hilja kui mitte kunagi“. III koha saavutas Paanikaosakond: Kersti Tamm, Karlis Vohla, Reigo Põdersalu, Eva Rogenbaum, Mari-Liis Tamm. Võidukaalu kallutas seekord nende kasuks osalemine kõigil kolmel etapil. Järgnesid 4. koht Parem hilja kui mitte kunagi, 5. koht Melija, 6. koht Tuleviku väetis ja 7. koht Meoma koondis.
Mängu viis läbi ja küsimised koostas tuntud mälumängur Siim Avi. Mälumängu toetas Kultuurkapitali Tartumaa ekspertgrupp.
Suured tänud kõigile osalemast ja kohtume juba järgmisel aastal uutel mängudel!


Eelmine
Alatskivi kooli noormeeste korvpallimeeskond jäi Tartumaa koolinoorte meistrivõistlustel napilt medalitest ilma
Järgmine
Spordiklubi Juku indiacameeskond alustas Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeriat edukalt

Lisa kommentaar

Email again: