Peipisääre valla talimängudel jätkus Pala spordiklubi võidukäik

Viiendat korda toimunud Peipsiääre valla talimängudel osales käesoleval Liikumisaastal 4. veebruaril Palal neli võistkonda ning kokku jagati võistlejatele 34 komplekti medaleid ehk parimatele  riputati kaela ühtekokku 102 medalit. Poolel võistluspäeval näitas üldtabel, et üks võistkond hakkab tõsiselt kaasvõistkondade eest järjekordselt ära libisema. Võistluspäeva lõpp näitaski hästi komplekteeritud Pala spordiklubi võistkonnale 172 punkti ning üldesikoha. Alavõidud saavutas võistkond suusatamises, reesõidus/veos, sulgpallis, kalapüügis, reaktsioonivõistluses ja mälumängus. Üldvõiduga kaasnes traditsiooniliselt ka see, et Pala SK võistkond viis, kuni järgmiste talimängudeni, kaasa sportliku lumememme rändkarika.
Üldkokkuvõttes II koha teenis välja kahe ala võiduga teatetuubitamises ja ergomeetrivõistlusel Spordiklubi Juku esindus kokku 162 punkti. Alatskivi Noortekeskus teenis välja 151 punkti ning tubli III koha. Vara võistkond lõpetas sellel aastal 139 punkti ja 4. kohaga ning samas teenis kaks alavõitu tõukekelgutamises ja viissuusaku võistlusel.
Suured tänud kõigile abilistele, kes Peipsiääre valla talimängude kordaminemisele kaasa aitasid ning erilised kiidusõnad nelja võistkonna kokkupanijatele/esindajatele Peep Pällile, Kristin Elkenile, Katrin Reimandile ja Kristjan Kallavusele.
Kohtumiseni järgmistel Peipsiääre valla mängudel ja võistlustel.

TULEMUSED
PILDID  (Fotod: Karl-Fredy Kruup, Mailis Rebane, Peeter Kiuru)

Eelmine
FC Peipsi United Junior jalgpallipoisid teenisid järjekordselt turniirilt pronksmedalid
Järgmine
Pala terviserajad võõrustasid esmakordselt Tartumaa koolispordi meistrivõistlusi