Laste Lossijärve kevadjooksul osales rekordarv väikeseid jooksusõpru

Maikuu viimasel teisipäeval ehk 31. kuupäeval oli kõigil Alatskivi Lossijärve kevadjooksu osalejatel võimalik kogeda heitlikku kevadilma. Antud sportlikul õhtul võis erinevatel jooksuradadel kokku näha rekordiliselt 44 vaprat jooksjat. Kergelt vihmane ilm tõi siiski Lossijärve kevadjooksule uue rekordarvu osalejatega.
Kõige rohkem oli jooksurajal käesoleval aastal kuni 5 aastased poisse ja tüdrukuid, keda võis 300m rajal üles lugeda seitsmeteist jooksja jagu.
Esimesena olidki võistlusraja stardis kõige nooremad eelkooliealised lapsed ning kõige kiiremini, ajaga 48,93, suutis distantsi läbida Jass Suursild, järgnesid Eivo Tambur ja kiireima tütarlapsena Iti Kirikal.
6-8 aastaste poiste võistlusklassis osales viis poissi ja teistelt jooksis eest ära ning jõudsid esimesena võitjana finišisse Matvei Pashenkov, kes läbis 500m raja 2.05, teisena jõudis finišisse Miron Buk ning kolmanda aja jooksis rajal välja Kristjan Kook. Sama vanusega tüdrukute seas võitis 500m rajal Viktoria Rummel ajaga 2.31, talle järgnes Rosan Rebane ning kolmandana Inriid Leini.
9-10 aastaste poiste võistlusklassis osales samuti viis poissi ning teiste ees suutis esimesena 800m raja finišijoone ületada Eldar Buk, ajaga 2.47, teisena ületas finišijoone Mairon Rebane  ning kolmas oli Andre Kobõljatski. Tüdrukutest oli parim tüdruk antud 800m pikkusel rajal Mirtel Rebane täpselt 3 minutiga.
Järgmises 11-12 aastaste poiste ja tüdrukute võistlusklassis oli osalus kõige hõredam ning poistest võitis 1,6km rajal  Richard Kuusmaa ajaga 5.45 ning tüdrukutest oli ainuke osaleja Sofia Vassiljeva, kes läbis raja ajaga 7.56.
Kõige vanemas võistlusklassis 13-15 aastaste poiste ja tüdrukute võistlusklassis olid stardis ainult poisid, kes kaheksa seast parimat selgitama hakkasid 2,9km jooskurajal. Poisid jagasid omavahel medalid ära nii, et Kaur Kruusaauk võitis tulemusega 13.18, teisena jõudis üle finišijoone Kevin Laurisoo ajaga 13.25 ning kolmandana finišeeris Uku Suursild ajaga 13.27.

TULEMUSED
PILDID (fotod: Priit Allikivi)


Eelmine
Alatskivi spordiklubi Juku käsipallivõistkond lõpetas Eesti meistrivõistlused 5. kohaga
Järgmine
Peipsiääre valla noored maadlejad osalesid 53. G. Hackenschmidti mälestusvõistlustel

Lisa kommentaar

Email again: