Järjekordsed koolispordi parimad maastikul jooksjad selgusid Palal

Koolispordi avavõistlusel teisipäeval 20. septembril kogunesid tublid Peipsiääre valla üldhariduskoolide maastikujooksjad Pala staadionile, et omavahelises heitluses selgitada välja parimad maastikujooksjad kuues erinevas võistlusklassis, kokku 62 võistleja seast.
Kõige esimesena startisid 1.-3. klassi tüdrukud ning kiireim oli 500m maastikuringil Grethel Koch Juhan Liivi nim Alatskivi koolist ajaga 1.57. Sama vanuseklassi poisse osales üheksa ning seal oli rajal parim Matvei Pašenkov samuti Juhan Liivi nim Alatskivi koolist ajaga 1.51.
Tüdrukute 4.-6. klassi üheteist võistleja seas võidutses Juhan Liivi nim Alatskivi võistleja Mirtel Rebane ajaga 1.43. Kõige rohkema arvulise osalusega  4.-6. klassi poiste seas võitis ülekaalukalt, ajaga 1.37, Richard Kuusmaa samuti Juhan Liivi nim. Alatskivi koolist.
Kõige vanemas võistlusklassis 7.-9. klassi õpilaste seas võitis meistritiitli tütarlastest Marjette Junkin Vara põhikoolist ajaga 1.43 ning poistest võitis ülekaaluka eduga, aga juba 1000m distantsil A. Haava nim. Pala kooli noormees Sten Juhkov ajaga 3.27.
Loodetavasti saavad kõik võistlejad kooliaasta esimesest indu juurde ning järgmistel võistlustel on osalus ja kandepind juba veelgi suurem.

PILDID (fotod: Kristjan Kallavus, Karl-Fredy Kruup)