IV Peipsiääre valla talimängudel ei olnud vastast Pala spordiklubi esindusele

Pärast ühe aastast pausi toimusid neljandad Peipsiääre valla Talimängud 5. veebruaril Palal. Keerulisel ajal suutis mängudest osa võtta kolm võistkonda ning kokku jagati võistlejatele 43 komplekti medaleid ning võisteldi kokku kümnel võistlusalal. Kõige paremini komplekteeritult astus Pala spordiklubi võistkond üldtabelis teistelt eest ning liikus tasa ja targu üldesikoha poole. Erinevatelt aladelt suutis noppida Pala spordiklubi võistkond kokku kuus alavõitu ning see tagas ka neile lõpuks 174 punktiga üldesikoha. Üldvõiduga kaasnes traditsiooniliselt ka sportliku lumememme rändkarikas, mis jääb järgmiste talimängudeni Pala SK võistkonna karikakappi kaunistama.
Üldkokkuvõttes II koha teenis välja Alatskivi spordiklubi Juku esindus 164 punkti ja nelja  alavõiduga, kus kalapüügi võistlustel saavutas ainukese naisvõistlejana Lilia Nõomaa ka ainukesena reaalselt kala 320g ahvena näol. Vara võistkond teenis välja 139 punkti ning tubli III koha.
Suured tänud kõigile abilistele, kes Peipsiääre valla Talimängude kordaminemisele keerulisel perioodil kaasa aitasid ning erilised kiidusõnad kolme võistkonna kokkupanijatele/esindajatele Peep Pällile, Kristjan Kallavusele ja Katrin Reimandile.
Kohtumiseni järgmistel Peipsiääre valla mängudel ja võistlustel.

TULEMUSED
PILDID  (Fotod: Reet Kruup, Peeter Kiuru, Meeme Soieva)

Eelmine
Spordiklubi Peipsiäärsed maadlejad osalesid Tartumaa meistrivõistlustel
Järgmine
Peipsiääre valla koolinoorte rahvastepalli meistrivõistlustel võidutsesid Pala kooli võistkonnad