III Lembit Holsti mälestusturniir püstitas uue osalusrekordi ning sai uue võitja

Alatskivi keskkool võõrustas kolmandat aastat Lembit Holsti mälestusturniir välkmales. Kui 2015. aastal oli osalejaid 7 ja 2016. aastal 5, siis seekord istus malelaudade taha uut rekordit tähistavat 14 võistlejat. Võistluse eestvedajaks on Uno Ainsoo koostöös Alatskivi vallavalitsuse ja spordiklubiga Juku. Malemänguks vajalikud komplektid laenutas võistluspäevaks Tartumaa Spordiliit. Võistlejaid oli hommikul võistluse avamisel tervitamas ka Lembit Holsti poeg Indrek Holst.
Pärast meeleolukaid avasõnu läks malelaudadel juba tõsiseks nuppude liigutamiseks ning päeva lõpuks tuli maha pidada 91 malekohtumist.  Mängude lõpuks sai selgeks ka see, et siiani kahel eelmisel aastal võidurõõmu tähistanud Vello Metsojal kolmandat aastat järjest see ei õnnestu. Lisaks osavõtjate arvu kasvule, kasvas ka maleturniiri tase ning sellel aastal võidutses Alatskivi III Lembit Holsti mälestusturniiril Pavel Vorobjov 12,5 punktiga. Võitjaga ainukesena viigi välja mänginud Karmen Viikmaa saavutas II koha 10,5 punktiga. III koha suutis 10 punktiga pika päeva lõpuks välja mängida Kalle Peebo. Kõigist kolmest turniirist on osa võtnud Vello Metsoja oli seekord 7. kohal, Ants Liiva 8. kohal ja Ivan Tšasovikov 12. kohal.                   Kohtumiseni järgmisel Alatskivi maleturniiril

TULEMUSED

Eelmine
Alatskivi kooli 4.-5. klassi tüdrukutele Tartumaa koolinoorte meistrivõistlustelt hõbemedalid