Enne jõulupausi toimetasid Spordiklubi Juku väikesed käsipallurid aktiivselt

Laupäeval, 16. detsembril toimus käsipalli miniliiga tütarlaste 2. etapp Padisel, Padise Põhikooli spordihoones ja Harju-Ristil, Risti Kooli spordisaalis. Padise ja Harju-Risti etapil oli Spordiklubi Juku esindatud kahe tütarlaste võistkonnaga 2013 ja 2014 vanuseklassis. Päeva esimeses pooles kohtusid Risti Kooli spordisaalis 2014 ja hiljem sündinud käsipallitüdrukud juba Vara etapil mänginud Aruküla SK/Raasiku ja HC Kehra võistkonnaga, kelle väravasse ühtegi punkti ei visatud ning mängud kaotati, samas lasti vähem väravaid visata võrreldes eelmise etapiga. Kahes viimases mängus suudeti vastastest ka mööda minna ja väravasse paar punkti visata.
2013 ja hiljem sündinud tüdrukud alustasid Padise Spordihoones mängupäeva tasapisi, kui kahes esimeses mängus Rakvere Valla Palliklubi/Sõmeru ja Käsipalliklubi Mella 2 võistkondade väravasse visati 1 punkt. Päeva viimased kolm mängu mängiti juba kindlamalt ja vastaste väravasse visati kokku 8 punkti. Tüdrukud olid tublid ning pingutasid mängupäeva lõpuni!
Kokkuvõtvalt saavutasid käsipalli miniliiga Padise ja Harju-Risti etapil 2013 ja hiljem sündinud Spordiklubi Juku käsipallitüdrukud 8. koha ning 2014 ja hiljem sündinud tüdrukud 5. koha.
2013 ja hiljem sündinud Spordiklubi Juku võistkonnas mängisid:
Kaily Eliise Peedo, Grete Ilves, Mirtel Lahesoo, Laura Kiuru, Miila Remets.
2014 ja hiljem sündinud Spordiklubi Juku võistkonnas mängisid: Kerili Kivimaa, Lisse Puniste, Johanna Liisa Luukas, Mirtel Eliis Laanemets, Ella Maria Lillestik, Lisandra Kiuru, Keili Kaasik.
Lisaks toimus 18. detsembri õhtul kõikidele Spordiklubi Juku käsipallitüdrukutele ja -poistele ning nende vanematele jõulupidu. Tunnustati kõiki tüdrukuid ja poisse aktiivse osalemise eest käsipallitennides ning miniliiga võistlustel. Lapsed õpetasid lastevanematele käsipalli visketehnikat ning panid neid proovile Kahootis, mille küsimused olid lapsed ise trennis välja mõelnud. Kõige toredamaks osutus hetk, kui jõuluvana oli pisikestele käsipalluritele kingituseks toonud nende esimesed käsipallid! Spordiklubi Juku tänab kõiki vanemaid, kes aitasid kaasa jõulupeo läbiviimisel!

*Info ja tekst Merilin Must 

Eelmine
Pala kooli tüdrukutele Tartumaalt jälle medalid
Järgmine
Spordiklubi Peipsiäärsed noormaadlejad osalesid aasta lõpus kahel maadlusvõistlusel

Lisa kommentaar

Email again: