Discgolfi meistrivõistluste Alatskivi etapil käis meeste esikohale tihe rebimine

Neljapäeval, 11. juunil toimus Peipsiääre valla discgolfi meistrivõistluste II etapp Alatskivil. Kuigi meeste võistlusklassis puudusid erinevatel põhjustel kaks mängijat, kellest üks oli Koosa etapi võitja Markus Jörgen Paapsi, siis naiste arvestuses lisandus konkurentsi uus mängija ehk Alatskivi discgolfi pargis oli võistlustules 14 mängijat.
Sarnaselt Koosa etapile mängiti rajal läbi kaks ringi ning kõige edukamalt suutsid seda teha Renet Eres ja Veiko Värk, kes jagasid 58 viskega etapi esikohta. Etapi võitja selgitas ümbervise, kus edukamaks osutus Renet Eres ning talle kuulus Alatskivi etapi esikoht, Veiko Värk hõivas teist etappi järjest teise positsiooni ning juhib ka üldtabelit. Alatskivi etapi kolmanda tulemuse meestest viskas 60 viskega Illar Lood. Need kolm võistlejat on ka ühtlasi üldtabeli esikolmikus.
Naiste arvestuses polnud teist etappi vastast Ave Otsale, kes sai Alatskivilt kirja seekord 61 viset ning juhib võimsalt naiste üldtabelit Anu Ots suutis uue tulijana noppida etapilt 78 viskega II koha ning III koha teenis Alatskivilt 90 viskega välja Mari-Liis Must.

TULEMUSED Alatskivi etapp 11.06
ÜLDTABELSEIS enne viimast etappi

Eelmine
Harrastajate võrkpalli meistrivõistlused said omale uue võitja
Järgmine
Palal selgusid Peipsiääre valla meistrid discgolfis

Lisa kommentaar

Email again: