Alatskivi kooli rahvastepalli võistkond tuli Tartumaa koolinoorte meistriks

Alatskivi kooli 4.-5. klassi poiste ja tüdrukute rahvastepalli võistkonnad osalesid 8. novembril Tartumaa koolinoorte meistrivõistlustel Kambja spordihoones. Tüdrukute arvestuses osales 7 kooli ning poiste arvetuses 8 kooli. Tüdrukud kaotasid mõlemad võistluste mängud Rannu ja Melliste koolide vastu ning jäid turniiril edasistest mängudest eemale.
Poiste võistkond võitis esimeses mängus Vara kooli võistkonda, teises mängus jäädi alla Konguta kooli võistkonnale ning poolfinaali pääsuks vajas meie poiste võistkond viimases alagrupi mängus kindlasti võitu Melliste kooli vastu. Sellega saadi ka hakkama ning tasavägises mängus suudeti vastane siiski alistada ning edasi mängiti juba poolfinaalis, kus mindi vastamisi kohaliku Kambja võistkonnaga. Antud mängus suudeti ka endas maksimum välja panna ning vastane alistada ning sellega tagati pääs võistluste finaali, kus vastas ootas juba ees alagrupikaaslane Konguta kooli võistkond, kellele enne kaotati. Finaalis näitasid poisid aga hoopis teistsugust mängu ning vastane suudeti suhteliselt kindlast võita ning sellega kaasnes teenitud finaali võit ning Tartumaa koolinoorte meistritiitel.
Alatskivi kooli tüdrukute ja poiste võistkondades mängisid: Robin Kuusmaa, Marta-Miina Noormägi, Anton Pašenkov, Egle Katsan, Hugo-Eduard Teras, Kertu Leben, Stanislav Remets, Adelina Augjärv, Ardi Lebedev, Geterli Samoilov, Danil Kersontsev, Karmen Kuusik, Ardi Madi, Cärolyn Kalda, Uku Suursild, Mari Kivitalu.
Tartumaa meistritiitliga kaasneb ka edasipääs piirkondlikule finaalturniirile, mis toimub 23. november Võrus

Eelmine
Alatskivi spordiklubi Juku indiacavõistkonnad alustasid Eesti meistivõistluste I vooruga
Järgmine
Alatskivi valla indiacavõistkonnale Tartumaa meistrivõistlustelt II koht

Kommentaarid

  • Raigo Lille  •  10. november 2016
    Kiitust ja jõudu tublidele poistele ja entusiastlikule Priidule!
    Natuke saalitunde ja ka Alatskivi tüdrukud on võitmatud:)

Lisa kommentaar

Email again: