Alatskivi valla võistkonnale 2016. aasta Peipsi Talimängudelt kokkuvõttes tubli II koht

Laupäeval 5. märtsil said Peipsi Talimängud endale 2016. aasta võitja. XXXVIII Peipsi Talimängudel võidutses kohalik Räpina võistkond. Tiitlikaitsja Alatskivi vald saavutas seekord 132 punktiga tubli II koha.
Alatskivi saavutas alavõidu talijooksus, kus Veiko Kook, Allar Lamp ja Rein Vares saavutasid oma võistlusklassis I koha. Esikolmiku kohti jooksid veel Ketlyn Päästel ja Merit Nukka vastavalt II ja III koht ning Ago Vahi III koht Lisaks talijooksu alavõidule teenisid üldtabelisse II koha punkte teatejooksjad, male-kabetajad, kombineeeritud teatevõistluses osalejad ning korvpallurid. III koha punkte teenisid naisvõrkpallurid ja juhtkonna võistlejad ning mälumängurid tõid sellel aastal tabelisse 4. koha punktid.
Suured tänud XXXVIII Peipsi Talimängude Alatskivi valla 27. liikmelisele võistkonnale, kes kõik andsid oma panuse kiiduväärt tulemuse sepistamiseks:
Ketlyn Päästel, Rein Vares, Veiko Kook, Andu Tõrva, Sirle Tollimägi, Andu Tõrva, Jaako Lindmäe, Kalle Kirs, Ene Kook, Ago Vahi, Heli Malmiste, Ille Sinilaht, Enelin Kook, Mari-Liis Must, Merilin Must, Tamar Taska, Maili Mägi, Madis Evart, Ants Liiva, Vello Metsoja, Merit Nukka, Mikk Kirikal, Aili Visnapuu, Kateriin Elken, Allar Lamp, Annely Kook, Viivika Kook ja Renaldo Loos.
Järgmised XXXIX Peipsi Talimängud toimuvad 2017. aasta talvel Värskas. Käesoleva 2016. aasta Peipsi Suvemängude võõrustajaks on MIkitamäe.

Eelmine
Tartumaa koolinoorte meistrivõistlused rahvastepallis Alatskivi kooli 1.-3. klassi poistele ja tüdrukutele edukaks ei osutunud
Järgmine
Alatskivi spordiklubi Juku kõik indiacavõistkonnad tagasid Eesti meistrivõistlustel edasipääsu finaalmängudele