Alustas uus võistlussari Alatskivi Sportlikud Kolmapäevad

Lossijärve kevadjooksuga sai täna alguse suvine võistlussari Alatskivi Sportlikud Kolmapäevad. Võistlussarja idee autoriks on Kaupo Kruusaauk. Korraldamisel paneb õla alla Alatskivi vallavalitsus.
Lossijärve kevadjooksul osales kokku 27 jooksu-huvilist, kõige suurem konkurents 12 võistlejaga
oli eelkooliealiste laste vanuseklassis. Antud võistlusklassis suutis parima tulemuse 500m distantsil välja joosta Martin Nikitkin, ajaga 2.22, teisena oli finišis kaksikvend Mairold Nikitkin ajaga 2,26 ja kolmanda koha omistas Kaur Kruusaauk ajaga 2.27.
7.-14. aastaste poiste võistlusklassis osales neli poissi ja võitjana väljus võimsa jooksu teinud Andre Pärn, kes läbis 2,9km 13.09-ga. Sama vanusega tüdrukute seas võidutses 2,9 km rajal Annely Kook ajaga 15.39.
Naised läbisid samuti 2,9 km ning seal edestas teisi Tuuli-Ann Freienthal ajaga 17.12.
Meeste lühemal distantsil 2,9km võidutses Gunnar Rebane ajaga 15.02. Meeste pikemal 5,8km distantsil napsas napimast-napimalt võidu Kristjan Paapsi ajaga 27.17, teisena lõpetas Veiko Kook ajaga 27.18.
Järgmine võistlusala duatlon, Alatskivi Sportlike Kolmapäevade võistlussarjas, toimub 3.juunil. Duatlonis osalevad ainult vanemad kui 15. aastased võistlejad, kus tuleb läbida 2,9km jooksu, 10km jalgrattasõitu ja uuesti 2,9km jooksu.
Tule ja pane ennast proovile - võib meeldima hakata!

Eelmine
Alatskivi korvpallineiud ja -poisid lõpetasid oma hooaja Lätis Smiltene turniiriga