Alatskivi valla võistkond kordas XXXIX Peipsi Talimängudel eelmise aasta mängude lõppkohta

Laupäeval 25. veebruaril korraldati Värskas XXXIX Peipsi Talimängud. 2017. aasta Peipsi Talimängudel võidutses kohalik Värska valla võistkond. Alatskivi vald saavutas jällegi võõrustajate järel 140 punktiga kiiduväärt II koha. Alatskivi saavutas eriti magusad alavõidud kalapüügis ning mälumängus, ülejäänud võistlusaladel võidutses korraldaja Värska vald. Kalapüügi võistlusel tõid esikoha Alatskivile kogenud paar Jüri ja Lilia Nõomaa, kes püüdsid 1150g kalakraami. Mälumängus saavutas parima tulemuse tandem Uno Ainsoo, Ene Kook, Valmar Põldpaju, Marika Jaguson ja Raigo Lille 16,5 punktiga. Kuldmedaleid talijooksus noppisid oma võistlus-klassides Veiko Kook, Rein Vares ja Allar Lamp. Esikolmiku kohti jooksid veel välja Annely Kook, Sirle Tollimägi, Ago Vahi ja Heli Malmiste. Lisaks kalapüügi ja mälumängu alavõitudele teenisid üldtabelisse II koha punkte talijooksjad, teatejooksjad, reesõitjad ning võrkpallurid. III koha punkte teenisid male-kabetajad ja juhtkonna võistlejad.
Suured tänud XXXIX Peipsi Talimängude Alatskivi valla 35. liikmelisele võistkonnale, kes kõik andsid oma panuse kiiduväärt tulemuse sepistamiseks:
Neeme Lõhmus, Ketlyn Päästel, Rein Vares, Veiko Kook, Heli Malmiste, Jüri Nõomaa, Lilia Nõomaa, Rett Rüütel, Sirle Tollimägi, Uno Ainsoo, Alari Ainsoo, Gerda Grossthal, Kaupo Mets, Ingrid Sinilaht, Kadri Viil, Anžeelika Tappo, Andres Kessler, Ene Kook, Ago Vahi, Viljar Kook, Aron.Sven Kilk, Sander Kook, Siim Noormägi, Marta-Miina Noormägi, Enelin Kook, Raigo Lille, Kenor Kannik,  Ants Liiva, Vello Metsoja, Merit Nukka, Maarika Jaguson, Riina Jaanuska, Allar Lamp, Annely Kook ja Valmar Põldpaju
Käesoleva 2017. aasta Peipsi Suvemängude võõrustajaks on Alatskivi.

Eelmine
Alatskivi Keskkooli segavõistkonnad saavutasid Mr. Pritt minikäsipallimängud koolis Tartumaa etapil kaksikvõidu
Järgmine
Alatskivi käsipallipoisid käisid esmakordselt kogemusi hankimas käsipalli Eesti meistrivõistlustel