Alatskivi Tänavakossul mängisid tänavu esimest viiulit kogemused

Tänavakorvpallivõistlus Alatskivi Tänavakoss on toimunud juba neliteist augustikuu laupäeva järjest ning käesoleval aastal madistas 19. augustil palliplatsil seitse teotahtelist meeskonda.
Tänavune tänavakorvpallivõistlus pakkus kergelt niisketes ja pilvistes oludes mitmekesiseid korvpallimänge igale maitsele ning kõrgeid kohti noppisid suurema kogemustepagasiga meeskonnad.
Seitse meeskonda mängisid kahes alagrupis ning kaks paremat pääsesid poolfinaali ja pärast kohamänge selgus lõplik paremusjärjestus. Käesoleva aasta III koha võitles endale pronksikohtumises nelja punktise paremusega välja meeskond Viskemäng, kes alistas Ässad meeskonna. Finaalis läksid vastamisi meeskond Arenguruumi pole ning Variku. Terve mängupäeva kindlalt ja stabiilset mängupilti näidanud Arenguruumi pole meeskond alistas finaalivastase kindlalt 12:6 ning ühtlasi kuulus kõik mängud võitnud meeskonnale Arenguruumi pole Alatskivi Tänavakoss 2023 võitja tiitel. Tänavuse aasta parim Arenguruumi pole meeskond mängis koosseisus Taavi Pirk, Romet Villemson, Silver Leppik ja Timo Eichfuss. Finaalis kaotanud ja II koha lõpuks välja mänginud Variku meeskond mängis võistlusel koosseisus Rainer Printsmann, Riho Tiivel ja Asso Kahre. Pronksmedalid teenis oma  kogusse kontosse meeskond Viskemäng, mängides koosseisus Rauno Müürsepp, Allar Lamp, Krister Tapper ja Marko Kartau. Alatskivi Tänavakossu auhinnalauda toetas tänavu Coop Tartu.

Tulemused
Pildid(fotod: Karl-Fredy Kruup)


Eelmine
XIX Vara Vuti Cup'i ilmestas tänavu aktiivne osalus
Järgmine
Toimus järjekordne Peipsi Cup jalgpallis

Lisa kommentaar

Email again: