Alatskivi spordiklubi Juku käsipallipoisid osalesid kahe võistkonnaga Tere Miniliiga Kehra etapil

Laupäeval 27. veerbuaril alustasid varajast võistlusteekonda Alatskivi spordiklubi Juku käsipallipoisid, et minna mängima Kehrasse Tere Miniliiga etapile. Poisid osalesid kahes vanuserühmas 2006. a. sündinud ning 2007. ja hiljem sündinute seas. Vanemate poiste võistkondi osales võistlusel 20 võistkonda ning nooremaid 12 võistkonda.
2006. a. sündinute võistkond mängis kokku võistlusel 4 mängu ning mängis 2 mängu viiki ja 2 kaotas. Esimeses mängus HC Tallinn/ Peetri vastu mängiti tasavägine mäng lõpuks 9:9 viiki. Teises mängus HC Tallas 2 vastu, mängisid poisid kartlikult ja kaotasid 4:10. Kolmas mäng Valga Kävali vastu suudeti jällegi viigisadamasse tüürida tulemusega 6:6 ning viimases neljandas mängus kohtuti tugeva HC Kehra võistkonnaga ning jäädi juba suurelt 2:19 alla. Kuna 8. kohast tahapoole kohti välja ei mängitud jäi Alatskivi spordiklubi Juku 2006. a. poiste võistkond jagama kohta 9.-20.-ni
Nooremad poisid mängisid kokku viis mängu, kolm alagrupis ja kaks kohamängu lisaks. Noorematel poistel oli võrreldes eelmise Tapa etapiga suuri keskendumise ja kohanemisraskusi. Esimene mäng suudeti võita lähinaabereid HC Tartut 7:4, kuid  mäng-mängult edasi tekkisid suured raskuseid palliplatsil tegutsemisega ning teine mäng kaotati 1.4 HC Tallinn/Laagrile ning kolmas mäng HC Kehrale 3:8. Kohamängudel 7.-9. mängiti esialgu HC Tallinn/Meriväljaga ning kaotati 3:8. Turniiri viimases mängus kohtuti HC Tallinn/Piritaga ning seal ei suutnud poisid vastase väravavahti üldse üle mängida ning mäng kaotati koguni 0:5. Kokkuvõttes siis noorematele Alatskivi spordiklubi Juku käsipallipoistele 9. koht.
Alatskivi spordiklubi Juku 2006 a. võistkonnas mängisid Robin Kuusmaa, Anton Pašenkov, Kristjan Punder, Kevin Soieva, Ivan Artamonov, noortematest abistasid Alvar Must, Mairold Nikitkin ja Martin Nikitkin.
Alatskivi spordiklubi Juku 2007 a. võistkonnas mängisid Alvar Must, Mairold Nikitkin, Martin Nikitkin, Mathias Alois Katsan, Kaur Kruusaauk ja Venriko Vulf.
Järgmine Tere Miniliiga etapp toimub laupäeval 26. märtsil Põlva Mesikäpa Hallis ning siis osalevad 2007. a. ja hiljem sündinud poisid.

 
Eelmine
Alatskivi kooli korvpallipoisid  panid ennast proovile  3x3 Sportland korvpallissarjas
Järgmine
Alatskivi kooli 7.-9 . klassi korvpallipoistele kuuluvad Tartumaa koolinoorte meistrivõistluste pronksmedalid

Lisa kommentaar

Email again: