Alatskivi spordiklubi Juku indiaca segavõistkond naasis Eesti 2016. a. karikavõistlustelt III koha karikaga

Indiacamängijatel oli 10.-11. detsembril jällegi tihe nädalavahetus, nimelt laupäeval mängisid Mustvees Eesti 2016. a. karikavõistlustel nais- ja meeskonnad ning pühapäeval segavõistkonnad. Alatskivi spordiklubi Juku osales meeskondade ja segavõistkondade arvestuses. 
Meeskondi osales karikavõistlustel kuus, Juku meeskond saavutas kaks mänguvõitu ning napsati veel kaks geimipunkti, kokku saadi tabelisse 7 punkti, mis andis kokkuvõttes võistlustel 4. koha, kusjuures III koht jäi ühe punkti kaugusele.
Segavõistkondi oli pühapäeval võistlustules kaheksa, kes jagati kahte neljasesse alagruppi. Alatskivi spordiklubi Juku segavõistkond noppis alagrupis ühe 2:0 võidu ning 2:1 võitu ja ühe 0:2 kaotuse, mis andis tabelisse 5 punkti ning pääsu edasi poolfinaalidesse. Poolfinaalis kohtuti Telia Tartu 1 segavõistkonnaga ning kaotati napilt 1:2, mis tähendas karikavõistlustel siis juba edasi mängimist 3.-4. koha peale. Antud mängus saavutati küllaltki veenev 2:0 võit võistkonna Kolmas Küünal üle, mis tähendas, et Alatskivi spordiklubi Juku kogenud indiacamängijad võisid rõõmustada Eesti karikavõistluste III koha üle.
Alatskivi spordiklubi Juku meeskonnas mängisid Meelis Kall, Alari Ainsoo, Kaupo Mets, Renet Eres, Veiko Kook, Tarmo Eres ja Roland Vahi.
Alatskivi spordiklubi Juku segavõistkonna III koha karika võitlesid välja Helja Laumets, Maili Mägi, Ago Vahi, Tarmo Eres ja Viljar Kook 

TULEMUSED

Eelmine
Alatskivi kooli 7.-9. kl. korvpallipoisid hoiavad pärast I vooru Tartumaa koolinoorte meistrivõistlustel 4. kohta
Järgmine
Traditsiooniline korvpalli viskevõistlus JÕULUSOPS tõi kooli saali seitse julget võistkonda

Lisa kommentaar

Email again: