Alatskivi kooli käsipallivõistkond mängis Mr. Pritt Minikäsipallimängud koolis finaalturniiril välja 5. koha

Alatskivi kooli minikäsipalli segavõistkond mängis 16. märtsil Mr. Pritt Minikäsipalli-mängud koolis finaalturniiril Viljandis. Finaalturniirile, mis toimub 1.-3. klasside tüdrukute ja poiste segavõistkondadele, oli pääsenud kaheksa parimat piirkondliku kooli võistkonda: Kehra gümnaasiumi, Põlva kooli esimene võistkond, Paikuse põhikool, Tapa gümnaasiumi esimene võistkond, Alatskivi keskkooli esimene võistkond, Merivälja kool, Viljandi Jakobsoni kool, Põlva kooli teine võistkond. Võistkonnad olid loositud kahte neljasesse alagruppi.
Alatskivi kooli segavõistkond mängis oma esimese mängu tugeva Kehra gümnaasiumi võistkonna vastu ning meie võistkond kaotas 7:14. Teises kohtumises kohtuti Paikuse kooli võistkonnaga, antud mäng otsustas ka medalimängudele edasi pääsemise. Kahjuks ei suutnud Alatskivi võistkond Paikusele vastu saada ning tasavägiselt kulgenud mäng kaotati siiski 6:9. Alagrupi viimases mängus kohtuti Põlva kooli teise võistkonnaga ning antud mäng lõppes võitlusliku viigiga 9:9. Kahe kaotuse ja ühe viigiga saadi alagrupis kolmas koht ning mängiti edasi 5.-8. kohale, kus esmalt kohtuti kohaliku Viljandi Jakobsoni kooli võistkonnaga ning tasavägine mäng suudeti võita tulemusega 7:5. Antud võit tähendas, et viimane mäng tuli 5.-6. koha peale mängida ja seda Merivälja kooli segavõistkonna vastu. Alatskivi kooli võistkond suutis mängus kiirelt juhtima minna ning edu suudeti hoida kuni lõpuni ning mäng võita tulemusega 13:8
Niisiis lõpetas Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkooli esimese võistkond  Mr. Pritt Minikäsipallimängud koolis finaalturniiri 5. kohaga ja kooli segavõistkonda esindasid Alvar Must, Uku Suursild, Martin Nikitkin, Mairold Nikitkin, Kaur Kruusaauk, Mathias Alois Katsan ja Alisa Kirnossenko.
Mr. Pritt minikäsipallimängud koolis võistlussari toimub Eesti Koolispordiliidu egiidi all ja on tunnustatud Eesti Olümpiakomitee poolt. Võistlussarja toetavad Henkel Balti OÜ, kommitööstus Kalev ja piimatööstus TERE.

TULEMUSED
PILDID (facebook)

Eelmine
Alatskivi kooli 7.-9. kl. noormeestele Tartumaa koolinoorte korvpalli meistrivõistlustelt 4. koht
Järgmine
Indiaca Eesti meistrivõistlused jätkuvad spordiklubi Juku võistkondadele poolfinaalidega

Lisa kommentaar

Email again: