Alatskivi käsipallurid alustasid rannakäsipalli Eesti meistrivõistlusi Põlva etapi 7. kohaga

Alatskivi väikesed käsipallurid osalesid 22. juulil Põlvas rannakäsipalli Eesti meistrivõistluste esimesel etapil. Kui kokku osales Põlvas erinevates vanustes 47 võistkonda, 2006 aastal ja hiljem sündinud poiste vanuses oli heitliku ilmaga Põlvas osalemas 8 võistkonda, nende seas ka Alatskivi spordiklubi Juku võistkond.
Alatskivi SK Juku alustas päeva kohe esimese mänguga Põlva SK 1 vastu. Tugevatele põlvakatele avaldati südi vastupanu ning pärast esimest kaotatud poolaega võideti ise teine, kuid mängu saatuse otsutanud jooksudega kaotati mäng siiski 1:2. Alagrupi teises kohtumises mindi vastamisi  SK Tapa eakaaslastega ning antud mäng kaotati vastastele kindlalt 0:2. Viimases alagrupi kohtumises mängiti eeldatavalt võrdse vastase Arulüla SK võistkonnaga. Võrdselt ka mäng kulges, kus esimese poolaja võitis Aruküla ning teise omakorda spordiklubi Juku noored, aga jällegi tuli vastaste paremust tunnistada mängu lõpptulemuse otsustanud jooksudes ning tabelisse läks kirja kaotus 1:2. Kolm kaotust alagrupis tähendas ühtlasi seda, et mindi päeva viimases mängus vastamisi teises algarupis kõik mängud kaotanud Võru võistkonnaga. Antud 7.-8. koha mängus suudeti oma mäng vastastele peale suruda ning vastased alistati kindlalt tulemusega 2:0. Kokkuvõttes siis kolme kaotuse ja ühe võiduga rannakäsipalli Eesti meistrivõistluste esimeselt Põlva etapilt Juku käsipalluritele 7. koht.
Alatskivi spordiklubi Juku võistkonnas mängisid Marta-Miina Noormägi, Karmen Kuusik, Uku Suursild, Mairold Nikitkin, Martin Nikitkin, Kaur Kruusaauk, Ruudi Suursild, Ivan Artamonov, Anton Pašenkov ja Venriko Vulf.
Järgmine, rannakäsipalli Eesti meistrivõistluste  teine etapp toimub kodusel Alatskivi liivaväljakul 29. juulil.

TULEMUSED
PILDID
(facebook album)

Eelmine
Kroonipuu võistkond vahetas 2017. a. talimängude teise koha suvemängude esikoha vastu