Alatskivi indiacalased tulid maailmameistriteks

Alatskivi indiacamängijad osalesid Eesti koondise koosseisus 5. Maailmameistrivõistlustel 7.-12. augustini Poola linnas Rozogis. Kokku osales võistlustel 35 võistkonda seitsmest erinevast riigist. Kõige edukamaks osutusid võistlustel naised, kes tõid koju meistritiitli nii naiste põhiklassis kui ka naiste 40+ vanuseklassis. Viimase koosseisus tulid maailmameistriteks ka alatskivilased Helja Laumets ja Maili Mägi ning treenerid Meelis Kall ja Tarmo Eres, kes täitis treenerikohuseid ka Eesti 40+ meeskonna eesotsas.
Viljar Kook ja Ago Vahi esindasid Eestit maailmameistrivõistlustel 40+ segavõistkonna koosseisus. Paraku jäi neil medalist napilt puudu ning neil tuli leppida 4. kohaga. Treenerina tegutses Meelis Kall.
Sarnaselt kulges ka Eesti koondise meeskonnale, kelle koosseisus Martin Vahi ja Alari Ainsoo saavutasid võistlustel 4. koha. Samas tegutses Alari Ainsoo treenerina Eesti 40+ meeskonnas.
Esimesed suuremad rahvusvahelised tuleristsed said Keity Eres ja Renet Eres, kes tegutsesid Maailmameistrivõistlustel erinevates võistlusmängudes kohtunikena.

TULEMUSED

Eelmine
Spordiklubi Juku käsipallurid lõpetasid 2017 aasta rannakäsipalli Eesti meistrivõistlused 6. kohaga