Alanud aasta esimesed turniirid tõid taaskord FC Peipsi United Juniorile medaleid

11. jaanuaril 2020 mängis FC Peipsi United Junior FA Tartu Kalev Winter Cupil 2009. aastal sündinud poiste arvestuses. Kunstmuruhallis võistlesime vapralt nii vastaste kui ka külmaga. Kogu see vaev tasus end aga kuhjaga ära ja FC Peipsi United Junior poistele riputati kaela 2. koha medalid.FA Kalev Winter Cupil olid mängud väga pingelised ja esikolmik selgus alles pärast viimast mängu, mille Peipsi poisid võitsid tulemusega 6:1. Sellest mängust sõltusid medalikohad: 1. koht FC Peipsi United Junior, 2. koht FC Elva ja 3. koht JK Põlva Lootos. Turniiri parimaks väravavahiks valiti FC Peipsi United puurilukk Sergei Poljakov, kes lisaks heale väravavahi tööle suutis ise lüüa ka 5 väravat vastastele. Kuldmedalid kaelas ja karikas kõrgel pea kohal, juubeldas kogu Peipsi pere!
Kolme turniiri peale kokku suutsime lüüa vastastele 49 väravat ja oma väravast tuli pall välja võtta kõigest 17 korral.
12. jaanuaril osaleti 2011. aastal sündinud poiste arvestuses Põltsamaa Cupil ja paralleelselt 2010. aastal sündinud poistega FA Tartu Kalev Winter Cupil. Meie nooremad pallurid olid eriti tublid ja saavutasid Põltsamaa Cupil tubli 4. koha. Meeskonna parimaks mängijaks valiti Kevin Opikov. 
Treener kiidab poisse tubli tehtud töö eest ja ootab oma hoolealustelt jätkuvat positiivset energiat ning suurt väravatesadu! Suured tänud lapsevanematele kelle poolehoid nii trennides kui ka turniiridel on imetlusväärne!

Tulemused:
FA Tartu Kalev Winter Cup 2009
FA Tartu Kalev Winter Cup 2011
Põltsamaa Cup


Eelmine
FC Peipsi United juunior jalgpallipoisid alustasid sisehooaja turniiridega
Järgmine
Peipsiääre mälumänguturniir alustas rekordarv osalejatega

Lisa kommentaar

Email again: